ישראייר מוסיפה טיסות חילוץ

ישראייר מודיעה על הכפלת מספר טיסות החילוץ להחזרת ישראלים לארץ שייערכו בשבוע הקרוב. אזרחי המדינות השוהים בארץ יוכלו לחזור לארצם.

ערוץ 7 , כ"ז באדר תש"פ

ישראייר
ישראייר
צילום: פלאש 90

בעקבות פניית משרד החוץ ישראייר הכפילה את כמות טיסות החילוץ ותפעיל בשבוע הקרוב 14 טיסות חילוץ מבודפשט, קייב, בוקרשט, פראג, טיביליסי, וילנה, מדריד, קפריסין ובריסל.

במקביל תאפשר ישראייר לאזרחי אותם מדינות השוהים בארץ לחזור לארצם. טיסות אלו מתווספות לטיסות החילוץ מרומא ומילאנו עליהם הודיעה החברה אמש.

הטיסות מאיטליה מצריכות היערכות מיוחדת הכוללת קבלת אישורים חריגים ובין היתר מיגון מיוחד הכולל חליפות מיגון לאנשי הצוות, חיטוי מיוחד למטוסים החוזרים לארץ, חלוקה מראש למושבים של מים וכריכים על מנת לצמצם את המגע של הצוות עם הנוסעים.

במהלך הימים האחרונים החזירה החברה כ- 2000 ישראלים בטיסות חילוץ אשר הופעלו במיוחד על מנת להשיב לארץ ישראלים שנתקעו בחו"ל, ובישראייר מדגישים כי טיסות החילוץ מופעלות במחירי עלות.

בפעילות הפנים ארצית, מפעילה החברה 3 טיסות יומיות על מנת לשמר את חיבור העיר אילת למרכז ולאפשר לצוותים רפואיים חיילים ותושבים להגיע לעיר בקלות. המחיר המקסימלי לתושב אילת, בטיסות מיוחדות אלו, לא יעלה על 99 ש"ח לכיוון.