תנועת אריאל מציגה: ערבות הדדית

לאחר שחניכי ובוגרי תנועת אריאל גייסו עשרות אלפי ש"ח ליד שרה לצורך רפואי, שרים בכירים הוקירו את פעילותם.

ערוץ 7 , כ"ה בניסן תש"פ

מכונת הנשמה
מכונת הנשמה
צילום: istock

1350 חניכים ובוגרים מתנועת הנוער אריאל גייסו עשרות אלפי שקלים בקמפיין יד שרה לגיוס ערכות הנשמה וציוד רפואי לחולי הקורונה.

4000 שיחות טלפון, 1350 מתנדבים ומתנדבות שפעלו מהבית על ידי התחברות לחמ"ל יד שרה הצליחו לגייס 57 אלף שקלים לטובת ערכות הנשמה, עלות ערכה אחת היא 15 אלף שקלים.

מתנועת אריאל נמסר: "אנחנו גאים בחניכי וחניכות התנועה, שמלמדים אותנו על עצמתה של החברה הישראלית ועל האפשרות של נער ונערה להציל חיים גם מהבית".

שרים ומובילי דעת קהל בירכו את התנועה על ההירתמות המרגשת.

השרה מירי רגב אמרה: "תנועת נוער אריאל ישר כוח על היוזמה שלכם בקמפין גיוס מכונות הנשמה בתקופת משבר הקורונה אומנם הנגיף מחייב את כולנו בריחוק פיזי אך זאת הערבות ההדדית שלנו הדאגה לזולת והנתינה תודה לכם על עשייתכם למען החברה הישראלית מאחלת לכם בריאות טובה ושמחה שמרו על מורל גבוה, נשתמע"

גם השר בצלאל סמוטריץ אמר: "חניכי וחניכות תנועת אריאל הצוות ובראשם דביר המזכ"ל התותח רצינו לומר שאתם ממלאים אותנו בגאווה עצומה על המשך הפעילות הנהדרת שלכם בשיגרה בוודאי בוודאי בעיתות המיוחדים של עיתות הקורונה עם 15 אלף חניכים ו140 סניפים, חיממתם את הלב מאוד מאוד מאוד עם ההתגיסות והתרומה ליד שרה לרכש מכונות הנשמה ובכלל על נסיונות לשמור על שיגרה לסייע לחניכים לעבור את המשבר לראות איך אפשר לגדול ולצמוח ממנו תודה תודה לכולכם, תמשיכו לעשוות את הדברים הגדולים שאתם עושים, אוהב אותכם מאוד מאוד בעז"ה נעשה ונצליח"

עורך 'ישראל היום' בועז ביסמוט אמר: "שלום לתנועת הנוער אריאל אני מבין שעשיתם פה מלאכת קודש, כאשר עזרתם בגיוס ערכות הנשמה ליד שרה ומי כמונו יודעים שבימים קשים, בעיקר מאתגרים שכאלה החברה מגלה את עצמה וכל אדם מגלה את עצמו ואתם כל אחד ואחת ממכם שעסקו במלאכה הקדושה ראויים לציון לשבח גדול. איך אומרים אין דבר יותר גדול מהצלת חיים וזה בדיוק מה שאתם עושים כעת אז הכבוד לברך אתכם כולו שלי"

גם השר צחי הנגבי בירך: "ישר כוח גדול לחניכי לבוגרי תנועת הנוער אריאל על המבצע המיוחד שאתם עשיתם על גיוס משאבים לערכות הנשמה למען יד שרה המצבע הזה מוכיח את רוח ההתנדבות הגדולה שלכם, ושל החברה הישראלית בכלל. גם התוצאות שלו מאוד מאוד מרגשות אני מודה לכם מודה למזכ"ל דביא עמיאור. יחד נמשיך עד שהחברה הישראלית, עד שמדינת ישראל תצא מהמשבר הזה מחוזקת ובעזרת ה' גם בריאה".