להלן תוצאות הבחירות שנערכו אתמול לראש המועצה האזורית:
מועצה אזורית אלונה:
אריה שרון - 47.3% נבחר
ערן רוזן - 38.6%
יעקב בן ארצי - 14.1%
מועצה אזורית אפעל:
אורה חכם - 54% נבחרה
יונה מרגלית - 46%
מועצה אזורית בני שמעון:
משה פאול - נבחר
מועצה אזורית בית שאן:
יעל שאלתיאלי - נבחרה
מועצה אזורית גוש עציון:
שאול גולדשטיין - נבחר
מועצה אזורית גן-רווה:
שלמה אלימלך - נבחר
מועצה אזורית הר חברון:
צביקי צבי נתן בר חי - 64.34% נבחר
בועז לביא - 35.66%
מועצה אזורית חבל אילות:
אהוד גת - נבחר
מועצה אזורית חבל יבנה:
אליעזר ביננפלד - נבחר
מועצה אזורית חוף הכרמל:
כרמל סלע - 41.6% נבחר
שמחוני אריה - 40.6%
דוד אמאר - 12.1%
ירון בן עזרא - 5.6%
מועצה אזורית מטה יהודה:
מאיר ויזל - 54.34% נבחר
ירמיהו יוסף - 45.66%
מועצה אזורית מרום הגליל:
שלמה לוי - 54% נבחר
עמית סופר - 37%
מרדכי דוד הלפרין - 9%
דוד ממן -13 קולות
אייל דמרי - 0%
מועצה אזורית נחל שורק:
אלי אסקוזידו - נבחר
המועצה האזורית עמק חפר:
נחום איצקוביץ - 84.77% נבחר
אייל ליבוביץ - 9.23%
דניאל יחזקאל - 3.35%
יונה מוכתר - 2.65%
מועצה אזורית עמק יזרעאל:
איתן ברושי - נבחר
מועצה אזורית ערבות הירדן:
דב נתן טל - 64.44% נבחר
בנימין צדוק - 30.47%
דוד אלחייני - 5.09%
מועצה אזורית תמר:
דב ליטבינוף - 57% נבחר
אמנון פישמן - 43%
מועצה אזורית גזר:
פטר וייס - 55.6% נבחר
יצחק אילון - 44.4%
מועצה אזורית גלבוע:
דני עטר - 64.42% נבחר
משה פלד - 35.58%
מועצה אזורית חבל מודיעין:
סוסן שמעון - 60.75% נבחר
עידן פנחס - 39.25%
מועצה אזורית מגידו:
ארז חנן - 42.82% נבחר
דוד זכאי - 32.56%
אבשלום לוי - 24.62%
מועצה מקומית באר טוביה:
דרור שור - נבחר
מועצה אזורית לכיש:
דן מורביה - 40.23% נבחר
אליהו אוז - 38.97%
אפרים מימוני - 12.34%
רמי קלימיאן - 4.46%
מועצה אזורית דרום השרון:
מוטי דלג'ו - 86% נבחר
יצחק אזרי - 13%
מועצה אזורית עמק לוד:
משה מנשה - נבחר
(פ.ק.)
מועצה אזורית אלונה:
אריה שרון - 47.3% נבחר
ערן רוזן - 38.6%
יעקב בן ארצי - 14.1%
מועצה אזורית אפעל:
אורה חכם - 54% נבחרה
יונה מרגלית - 46%
מועצה אזורית בני שמעון:
משה פאול - נבחר
מועצה אזורית בית שאן:
יעל שאלתיאלי - נבחרה
מועצה אזורית גוש עציון:
שאול גולדשטיין - נבחר
מועצה אזורית גן-רווה:
שלמה אלימלך - נבחר
מועצה אזורית הר חברון:
צביקי צבי נתן בר חי - 64.34% נבחר
בועז לביא - 35.66%
מועצה אזורית חבל אילות:
אהוד גת - נבחר
מועצה אזורית חבל יבנה:
אליעזר ביננפלד - נבחר
מועצה אזורית חוף הכרמל:
כרמל סלע - 41.6% נבחר
שמחוני אריה - 40.6%
דוד אמאר - 12.1%
ירון בן עזרא - 5.6%
מועצה אזורית מטה יהודה:
מאיר ויזל - 54.34% נבחר
ירמיהו יוסף - 45.66%
מועצה אזורית מרום הגליל:
שלמה לוי - 54% נבחר
עמית סופר - 37%
מרדכי דוד הלפרין - 9%
דוד ממן -13 קולות
אייל דמרי - 0%
מועצה אזורית נחל שורק:
אלי אסקוזידו - נבחר
המועצה האזורית עמק חפר:
נחום איצקוביץ - 84.77% נבחר
אייל ליבוביץ - 9.23%
דניאל יחזקאל - 3.35%
יונה מוכתר - 2.65%
מועצה אזורית עמק יזרעאל:
איתן ברושי - נבחר
מועצה אזורית ערבות הירדן:
דב נתן טל - 64.44% נבחר
בנימין צדוק - 30.47%
דוד אלחייני - 5.09%
מועצה אזורית תמר:
דב ליטבינוף - 57% נבחר
אמנון פישמן - 43%
מועצה אזורית גזר:
פטר וייס - 55.6% נבחר
יצחק אילון - 44.4%
מועצה אזורית גלבוע:
דני עטר - 64.42% נבחר
משה פלד - 35.58%
מועצה אזורית חבל מודיעין:
סוסן שמעון - 60.75% נבחר
עידן פנחס - 39.25%
מועצה אזורית מגידו:
ארז חנן - 42.82% נבחר
דוד זכאי - 32.56%
אבשלום לוי - 24.62%
מועצה מקומית באר טוביה:
דרור שור - נבחר
מועצה אזורית לכיש:
דן מורביה - 40.23% נבחר
אליהו אוז - 38.97%
אפרים מימוני - 12.34%
רמי קלימיאן - 4.46%
מועצה אזורית דרום השרון:
מוטי דלג'ו - 86% נבחר
יצחק אזרי - 13%
מועצה אזורית עמק לוד:
משה מנשה - נבחר
(פ.ק.)