קמחי בן 45, הינו בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במינהל עסקים, מהאוניברסיטה העברית בירושלים. קמחי עסק ב-16 השנים האחרונות בתפקידי ניהול בתעשייה, מהם 7 שנים כמנכ"ל התאחדות התעשיינים בירושלים, תפקיד במסגרתו היה שותף להרחבה ולהקמה של אזורי תעשייה במרחב ירושלים דוגמת הר-חוצבים, עטרות, הרטוב ואחרים. כמו כן עסק קמחי בהשקעות ובניהול חברות היי-טק ושימש כחבר הנהלת המועצה האזורית מטה יהודה.

המינוי זכה לברכת המשנה ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד מלכיאל בלס שכתב בחוות דעתו כי קמחי "הוא בעל פוטנציאל להשיא תרומה ייחודית ונכבדה למועצה המקומית תעשייתית תפן". המינוי בוצע לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה הורה להעביר מתפקידו את מ"מ היו"ר הנוכחי חנן אסולין שמשמש בתפקיד מאז 2003, זאת בשל היותו חסר את הכישורים הנדרשים.

עם כניסתו לתפקיד אמר קמחי כי הוא "רואה חשיבות רבה בפיתוח התעשייה בגליל ושמח להעמיד את הידע והניסיון שצבר בתעשייה ובעשייה המוניציפאלית לטובת המועצה המקומית תעשייתית מגדל תפן".

המועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן, הוקמה ב-1991 ומשתרעת על כ-2,000 דונם בגליל המערבי. אזור התעשייה מקיף כ - 62 מפעלים, המעסיקים סה"כ כ - 3,500 עובדים מיישובי הסביבה. במקום מרוכזות תעשיות היי-טק ותעשיות אחרות המיועדות בעיקר ליצוא.
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו