עוה"ד ליאורה גלאט ברקוביץ' גילתה אמש (ג') בתוכניתו של ניסים משעל בערוץ 2, כי היועץ המשפטי לממשלה לשעבר והיום שופט בית המשפט העליון, אליקים רובינשטיין, כינס את לשכתו ובכירים במשרד המשפטים והורה להם לחקור את השחיתות בקרב אישי ציבור, אבל להקפיא את החקירה בתיק הדן במשפחת שרון 'לא לגעת במשפחת שרון', הוא הורה.

ברקוביץ' אמרה שיש עוד דברים מתיק משפחת שרון שטרם ידועים לציבור, לדבריה, היא מוכנה להציג מסמכים שמאשרים את דבריה אם יאשרו לה במשרד המשפטים לעשות זאת.

דובר משרד המשפטים מסר בתגובה: לא היו דברים מעולם.

ליאורה גלט-ברקוביץ', פרקליטה בכירה במחוז מרכז, נאשמה בכך שהדליפה סמוך למועד הבחירות לכנסת לכתב ברוך קרא מעיתון הארץ את דבר חקירתו החסויה של ראש הממשלה אריאל שרון בפרשת סיריל קרן שבו הועברו 1.5 מיליון דולר לחשבונו של גלעד שרון, בנו של אריאל שרון. שלא כמנהגו של גלעד שרון, עוה"ד גלט-ברקוביץ' לא נצלה בחקירתה את זכות השתיקה והודתה במעשה.

לפני חודש הגיש חבר מרכז הליכוד, חיים יטיב, עתירה לבג"ץ בבקשה להעביר את סמכויותיו של היועץ המשפטי לועדת חוק ומשפט ולעכב את יציאתו מהארץ של מר סיריל קרן. יטיב, הביא לחיזוק דבריו כתבה בג'רוסלם פוסט המביאה את דבריו של משרד המשפטים האמריקני, כי על פי הראיות שבידיהם ישנו חשש כבד שאכן רה"מ אריאל שרון קיבל שוחד באמצעות סיריל קרן.

בעתירה נטען כי השופט אליקים רובינשטיין ובעלי תפקידים אחרים בפרקליטות ובמשטרה מכשילים במכוון את החקירה, ככל הנראה לצורך טובות הנאה כאלה ואחרות ובקידום התפקיד.