בבית החולים זיו בצפת עדיין מאושפזים 35 פצועים. מצבם של שניים עדיין מוגדר קשה והיתר נמצאים במצב קל.בבית החולים הממשלתי בנהריה מאושפזים 17 נפגעים, שניים מהם במצב בינוני עד קשה, ואחד מהם ילד בן שנתיים. כל הפצועים סובלים מחדירת רסיסים לגופן או מפגיעת הדף. בית החולים העביר 311 מאושפזים למרחב מוגן שנמצא במתחם תת קרקעי בבית החולים, ושם הם עברו את הלילה.מבית החולים בנהריה נמסר הבוקר ,כי במקביל למצב החירום בו הוא פועל, שב בית החולים לתפקודיו הרגילים. מרפאות החוץ יפעלו כסדרן וייערכו ניתוחים מתוכננים.

ובתוך כך נמשכת המתקפה של המחבלים. מטח רקטות קטיושה נחת הבוקר באזור קיבוץ ברעם שבאצבע הגליל.בעקבות התרעות, נקראו גם הבוקר תושבי נהריה לרדת למקלטים ולהיכנס לחדרי הביטחון ולמרחבים המוגנים. מספר עסקים שנפתחו על מנת לאפשר היערכות תושבים לקראת שבת נסגרו. פיקוד העורף הורה הבוקר לתושבי עכו, קריות, נשר חיפה וטירת הכרמל להישאר בקרבת מבנים מוגנים. בנוסף, נקראים כל בעלי העסקים והחנויות באזור הצפון, לבד מיישובי קו העימות, לפתוח את עסקיהם כדי לאפשר לאוכלוסיה להיערך לקראת שבת. עם זאת קרא פיקוד העורף לאוכלוסיה להישאר קשובה להנחיות נוספות היוצאות בכלי התקשורת.

ובמקבי נמשכת פעילות עניפה שלח חיל האויר. הותקפו מהאוויר יעדים במתחם המפקדה הראשית של ארגון חיזבאללה בביירות. צה"ל תקף את מבנה האבטחה והשומרים במפקדה הראשית של הארגון. כמו כן, תקף צה"ל את הגשרים וצירי הגישה למתחם". על פי צה"ל, "מהמרכז שהותקף יוצאות הפקודות וההנחיות ומנוהלת פעילות הטרור".ראש להק אויר בחיל האויר תא"ל יוחנן לוקר מסר ש"הפעולות הבאות לא ירדו מעוצמתם מהלילה הקודם". צה"ל אישר כי חיל האוויר תקף הלילה יעדים במתחם המפקדה הראשית של ארגון חיזבאללה בביירות. בין היתר הותקפו הכבישים המובילים למתחם. מקורות לבנוניים מסרו כי הותקף גם מאגר דלק בתחנת כוח.

וגם חזית הדרום בוערת: 5 רקטות קאסם נורו הבוקר מצפון רצועת עזה לשדרות. אחת הרקטות נחתו סמוך למפעל באזור התעשייה שער הנגב ושתיים נחתו במרכז העיר; נזק קל נגרם לחלונות במקום טופלו מספר נפגעי חרדה.

וביהודה ושומרון .חבלני צה"ל בדקו במהלך הלילה את המטען שהתגלה אמש בטרמפיאדה בצומת אריאל שבשומרון. מהבדיקה עלה כי משקלו של המטען 4.5 ק"ג וכי הוא יועד להתפוצץ באמצעות הפעלה סלולרית. המטען פוצץ באופן מבוקר. איש לא נפגע.