בועז אלברט, העצור מזה כחודש וחצי לאחר שקיבל צו הגבלה המגרש אותו מביתו שבשומרון, הועבר היום במפתיע לאגף העצירים בכלא רימונים בו עצורים גם ערבים. שעה קלה לאחר שנכנס לכלא איים עליו עצור ערבי בסכין שלופה בתור לטלפון הציבורי. בעקבות פניות אנשי ציבור ופרסום הדברים העבירו אנשי שב"ס את אלברט לאגף בו מתקיימת הפרדה בין יהודים לערבים. מחר הוא צפוי לעבור למעצר בכלא שקמה או בכלא איילון.

עירית אלברט, רעייתו של בועז, אומרת לערוץ 7 כי אנשי השב"ס אמרו לאנשי מפלגת האיחוד הלאומי שפנו אליהם כי המשטרה העבירה את בעלה לכלא רימונים ללא ידיעתם. על פי תחושת הבטן שלה ושל גורמים נוספים הפועלים לביטול צווי ההגבלה בוצעה העברת בעלה בועז לכלא רימונים כצעד של נקמה מצד השב"כ על התעלמות המשפחות מדרישות השב"כ ועל סירובן להפגש עם ראש המחלקה היהודית של הארגון.

לדבריה, לאחר חודש וחצי בו היה עצור בועז בתחנת המשטרה באריאל הוא הועבר בסוף השבוע האחרון לתא המעצר במשטרת פתח תקווה ומשם, לכלא רימונים. "זאת על אף שהובטח לנו שהוא יועבר לכלא שקמה, על אף האזהרות ששהות עם עצירים ערבים תסכן את חייו ועל אף שהוא נמצא בגדר של עצור עד תום ההליכים שאמור לשהות באגף פתוח ללא עצירים נוספים", אמרה.

עירית אלברט סיפרה שמאז נסיון הדקירה החליט בעלה 'לתפוס פינה' בכלא על מנת שהסיכון לחייו יקטן באופן יחסי. "אנחנו בינתיים מנסים לערב גורמים שונים במערכת הפוליטית על מנת שיפעלו להוצאה המיידית של בועז מהאגף הזה ומסכנת החיים בה הוא נמצא", גילתה אלברט והוסיפה שמשפחתו של בועז אף שוקלת להפגין אל מול שערי הכלא במחאה על תנאי מעצרו המסכנים את חייו. כאמור, מאוחר יותר הערב נפתרה הבעיה בהעברת בועז אלברט לאגף נפרד בכלא.