צביקי והדסה סטיסקין נהרגו בתאונה קשה

אחר הצהרים הובא הזוג סטיסקין למנוחות בבית העלמין בסוסיא. השניים קיפחו את חייהם הבוקר בתאונה בצומת בית חגי.

כתבי ערוץ 7 , ז' בניסן תשס"ז

אחר הצהרים התקיימה בבית העלמין בסוסיא הלוויתם של בני הזוג סטיסקין אשר נהרגו הבוקר בתאונת דרכים קשה. התאונה אירעה בצומת בית חגי, דרומית לקרית ארבע. ההרוגים, זוג צעיר, צביקי בן 22  והדסה בת 20 סטיסקין, תושבי הר חברון, הלוויתם יצאה מבית הכנסת בישוב מעון לבית העלמין האזורי בסוסיא.

מחקירת התאונה הקטלנית הבוקר סמוך לבית חגי עולה כי בניגוד למה שסברו תחילה, נהג הרכב הפרטי סטה מסיבות לא ברורות לכיוון המשאית, נהג המשאית ניסה לברוח מהרכב הפרטי ללא הצלחה וגרר את הרכב למסלול הנגדי. מהמשטרה נמסר כי הממצאים בשטח וחקירה מעמיקה סותרים את הסברה הראשונית כי המשאית סטתה לכיוון הרכב הפרטי.

דבורה, הפרמדיקית שהגיעה אל המקום, סיפרה לכתבנו איציק וולף כי רכבם של בני הזוג התהפך מעוצמת הפגיעה של המשאית וכי בתחילה לא ראו כוחות ההצלה רק את הגבר שהיה לכוד ברכב. רק לאחר שמכבי האש הפכו את הרכב הפרטי הבחינו אנשי מד"א בגופתה של האשה הצעירה.

"אני רוצה להוסיף קריאה לאנשים לנסוע לאט. הקטל בכבישים הורס משפחות", אמרה הפרמדיקית, "אנחנו לא רוצים להתעסק עם תאונות הדרכים הללו. אנא, סעו לאט וחיגרו חגורות בטיחות למענכם ולמען משפחותיכם".

לפני כשבועיים נהרגו בתאונת דרכים בצומת בית אנון, סמוך לקריית ארבע הרב אבי כהן-אור, בן 42, ורעייתו שמחה, בת 38 מן היישוב תלם שבדרום הר חברון. רכבם של בני הזוג כהן אור, מדגם GMC, התנגש באוטובוס מסיבה לא ברורה. הם הותירו אחריהם שמונה יתומים כאשר בתם הגדולה, גיתית בת 15, נפגעה בתאונה ואושפזה בבית החולים סורוקה בבאר שבע במצב אנוש וללא הכרה.