שלושה מחללי צה"ל שנקברו בבית העלמין בגוש קטיף הופיעו עד היום באתר יזכור של משרד הבטחון כי מקום קבורתם "בבית העלמין בגוש קטיף".  מדובר בחללים שנפלו בעת מילוי תפקידם, יוחנן הילברג הי"ד מנצר חזני, אלקנה גובי הי"ד מנוה דקלים וישראל לוטטי הי"ד מנוה דקלים. בעקבות הגירוש נעקרו קבריהם והם הובאו למנוחות בשנית בתי העלמי בניצן ובהר הרצל.אך גם אחרי שנה וחצי שכחו במשרד הבטחון לעדכן באתר 'יזכור' כי השלושה הובאו למנוחות בשנית ושם, עד הבוקר, נכתב כי הם קבורים בבית העלמין בגוש קטיף.

משפחות החללים החוות את כאב הגירוש וכאב השכול קיבלו בכעס רב והסברים של משרד הבטחון לא סיפקו אותן. תושבת גוש קטיף לשעבר, דבי רוזן, פנתה הבוקר למשרד הבטחון לקבל הסברים אך נאמר לה כי בתום החג העניין יטופל בתיאום המשפחות. המשפחות מבקשות כי באתר הרשמי יצויין מקום הקבורה ואת העובדה שהבן הובא בשנית למנוחות בשל הגירושדבי רוזן אמרה לערוץ 7 כי "הצבא שהפר את מנוחתם של הלוחמים שמסרו נפשם על הגנת העם והארץ לא טרח לכתוב את מקום המנוחה הנכון ואת הנסיבות. "אנחנו נדרוש כי יצויין באתר, כמו על הקבר, שהם הובאו למנוחות בשנית בשל הגירוש", אמרה רוזן.

אחה"צ הופתעה רוזן לגלות כי משרד הבטחון שינה את הכיתוב למקום הקבורה הנוכחי מבלי לציין שהוא הובא למנוחות בשנית ומבלי להתייעץ עם המשפחות השכולות, "זה עובר כל גבול, זו חוצפה וחוסר רגישות מצד משרד הבטחון, השינוי שביצע הבוקר המשרד הוא בבחינת חטא על פשע", אמרה.

ממשרד הבטחון נמסר בתגובה לערוץ 7 כי "הכיתוב באתר 'יזכור' נעשה ע"פ בקשת המשפחות. עד היום לא הגיעה כל בקשה מהמשפחות, אחרי החג יטפל בעניין משרד הבטחון בתאום עם המשפחות השכולות".