מאות סטודנטים התעמתו אמש עם מאות שוטרים מול מעון ראש הממשלה בירושלים. הסטודנטים המוחים על ועדת שוחט החלו בצעדה אחרי הצהריים מהכניסה לירושלים ועד בית ראש הממשלה.

בדרך הם נתקלו בכוחות משטרה שחסמו את האזור, הסטודנטים ניסו לפרוץ את המחסום ואז החלו העימותים. הסטודנטים שנאמר להם כי אולמרט לא בביתו פרצו מחסומים והמשיכו לצומת אגרון, משם למרכז העיר, הם חסמו את התנועה ברחוב יפו, באזור כיכר ציון ונחלת שבעה.

הסטודנטים דיווחו לערוץ 7 כי השוטרים היכו אותם ופרשים ניסו לעצור בעדם. במהלך הפינוי נפצעו קל שני סטודנטים ושני שוטרים ונעצרו עשרות מפגינים.

לפני כשבועיים נפצעו מס' סטודנטים מאלימות של שוטרים בהפגנה בתל אביב. איתי שונשיין סיפר אז לערוץ 7 "כשסיימנו את ההפגנה, סטודנטים רבים פרצו לכביש והמטרה שלנו היתה להרגיע אותם ולהוביל אותם בתהלוכה מסודרת לכיכר רבין אבל כשהגענו לרחוב אבן גבירול עמדו שם יס"מניקים והמראות היו קשים", סיפר שונשיין "ראינו בחורות מוטלות על הכביש עם פגיעות ראש, סטודנטים נדחפו לתוך שמשות של מכוניות ואוטובוסים, זה היה פשוט מחריד. בנות ונשים קיבלו שם מכות, חיילים ששירתו את המדינה קיבלו אגרופים בעיטות וקללות. זה היה פשוט לא נורמלי".

"אני חושב שאיך שהם התנהגו אתמול זו בושה וחרפה. משטרת ישראל צריכה לעשות עכשיו חשבון נפש גדול ולראות מה עושים הלאה. המאבק הזה הוא מאבק עקרוני ולגיטימי והם לא הבחינו אתמול בין מנהיגי המאבק שיכלו לנסות ולהרגיע את הרוחות לבין אלה שניסו ללבות את היצרים", הוסיף שונשיין