מאות סטודנטים יגיעו היום לשדרות

מיזם של הסוכנות היהודית בשיתוף עמותת "אם תרצו" וארגון "לב אחד" יביא לשדרות היום מאות סטודנטים מכל רחבי הארץ להזדהות עם התושבים.

בני משה , כ"ט בכסלו תשס"ח

מיזם של הסוכנות היהודית בשיתוף עמותת "אם תרצו" וארגון "לב אחד", יביא לשדרות היום (א), מאות סטודנטים מכל רחבי הארץ שיגיעו לעיר להזדהות ולפעול יחד עם התושבים בתחומים שונים.

התכנית תכלול מגוון רחב של פעילויות בשיתוף הציבור וביניהן טיפוח פני עיר, מבצעי נקיון בשכונות, צביעת חדרי מדרגות, תיקונים ושיפוצים בבתי קשישים ונזקקים, יצירת גינות ופינות ישיבה לנוחות הדיירים, הפעלת מרכז העשרה ולמידה לילדי בתי-הספר, קייטנת הפעלה לנוער ועוד. בשעות הערב יתקיים מצעד לפידים משותף של הסטודנטים עם תושבי העיר לציון נר שישי של חנוכה.

" תושבי שדרות נאלצים להתמודד בשנים האחרונות עם מציאות ביטחונית קשה בעקבות ירי הקסאמים. הסוכנות היהודית, בסיוע הקהילות היהודיות בעולם, תמשיך לפעול לחיזוק התושבים", אומר זאב בילסקי ,יו"ר הסוכנות היהודית. - "אנו תקוה כי בחג החנוכה הנוכחי אכן יתרחש נס ותושבי העיר יוכלו לשוב לשגרת חיים רגילה כשאר אזרחי מדינת ישראל"

הזמר אריאל זילבר מתגייס אף הוא למען תושבי שדרות. תחת הכותרת "מנצחים את הקאסמים" יופיע הזמר אריאל זילבר עם מיטב מלהיטיו בפני תושבי שדרות היום, יום ראשון, נר שישי של חנוכה בשעה 20:00 בערב. האירוע יתקיים בבית ספר מעוז הישן ברחוב גבעתי 11 המשמש כיום כמרכז חב"ד בהנהלת הרב משה פיזם.

ההדלקה המרכזית בהופעה של זילבר תתקיים על ידי תושב הישוב אבי פרחן שגורש מאלי סיני. החנוכיה עשויה מחלקי קאסמים שנחתו על שדרות.