ח"כ אפי איתם אמר לערוץ 7 כי בלייר הוא איש מלא כוונות טובות, "אך לפי הבנתי יש לו אי הבנה בסיסית לגבי האופי של הסכסוך והחברה הפלשתינית, נראה לי שהוא לא מבין כמה כולנו, ללא הבדל בדעות הפוליטיות, נחושים לא לחזור על ניסיונות שעלו לנו באלפי הרוגים", אמר איתם.

"אנחנו לא צריכים לתת יותר שום יכולת צבאית בידי הפלסטינים ובוודאי לא להפקיד בידיהם את בטחון חדרה ונתניה. טוב יעשה בלייר אם הוא יתרכז בדבר שעליו כולם מסכימים, והוא שיפור תנאי החיים של הפלסטינים. כל היתר צריך להידחות לזמן מאוד ארוך, דוגמת עזה עוד טריה וכואבת, החברה בישראל לא תלך לעוד הרפתקאות שיתפוצצו לנו בפנים, בקניונים, באוטובוסים, בירושלים ונתניה, לזה לא נחזור".

ח"כ יובל שטייניץ סיפר לערוץ 7 כי היתה פגישה ידידותית. "לא אגיד שתמך בליכוד אך יכולתי להסכים עם 95 אחוזים ממה שאמר". יו"ר ועדת חוץ ובטחון, ח"כ צחי הנגבי, אמר לאחר הועדה: "אני חושב שהיה קונצנזוס של חברי הועדה שבלייר צירך להתמקד

בעיקר בסוגית תנאי החיים של הפלסטינים, תפקידים  ברשות הפלסטינית, אופק כלכלי ושינוי דרמטי במוסדות החינוך הפלש',  ורק אז ניתן יהיה להתקדם באופק המדיני".

ח"כ צבי הנדל, חבר ועדת חוץ ובטחון הגיב בתום הישיבה למטח טילי הקסאם ואמר "מטח טילי הקסאם מהווה תזכורת לאזהרות זרועות הביטחון: כל נסיגה מיהודה ושומרון תוביל להשתלטות החמאס כמו בעזה, ולנפילה מדוייקת ואכזרית של טילים בריכוזי האוכלוסיה של מרכז הארץ, זו גם תזכורת נוספת לכך שהמשך כהונתו של אולמרט מהווה סכנה גדולה למדינת ישראל".