מסלולים > להתאהב בארץ מחדש - מציגה חידוש בלעדי בעולם הטיילות ומדריכי הטיולים בישראל ומשיקה בימים אלה סדרות ספרוני מסלולי טיולים. הסדרות החדשות והייחודיות בקטגוריית מדריכי הטיולים, כוללות 17 ספרונים במארז מהודר, נוח וידידותי למשתמש ו-3 מארזים אזוריים, על פי חלוקה לחבלי הארץ. סדרות הספרונים מצטרפות אל סדרת מדריכי הטיולים המצליחה שהושקה לפני כ-4 חודשים וכוללת 3 כרכים: צפון, מרכז ודרום ואל אתר האינטרנט המקוון.סדרות הספרונים החדשות מציעות לקהל אוהבי נופי ארץ ישראל, חווית טיול נוחה, פונקציונאלית וקלילה בשבילי הארץ. ייחודן של סדרות הספרונים החדשות טמון בנוחות ובפונקציונאליות שהן מציעות לקהל המטיילים. בדומה למפות סימון השבילים, חולקו 121 המסלולים ל-17 ספרונים נוחים לשימוש, שמאפשרים למטייל לקחת עימו את הספרון הספציפי שמתאים לאזור בו הוא מתכנן לטייל, מבלי להיסחב לטיול עם משקל כבד...הסדרות נמכרות כמארז שלם הכולל את כל 17 הספרונים, כפריטים בודדים או במארזים אזוריים (צפון, מרכז ודרום) בני 7-5 ספרונים כל אחד.

הספרונים מחולקים על-פי חבלי הארץ השונים, מצפון לדרום:· צפון רמת הגולן ואצבע הגליל

· מרכז ודרום רמת הגולן

· הגליל העליון והגליל המערבי

· מרכז הגליל התחתון והגלבוע

· מזרח הגליל התחתון

· מרכז הכרמל

· דרום הכרמל ומישור החוף

· השפלה ודרום הרי ירושלים

· מרכז וצפון הרי ירושלים

· צפון מדבר יהודה

· מרכז מדבר יהודה

· דרום מדבר יהודה

· צפון הערבה והמכתש הקטן

· צפון ומערב הנגב

· מרכז הנגב והערבה התיכונה

· דרום הערבה ופארק תמנע

· הרי אילת

מסלולים > להתאהב בארץ מחדש נולדה בעקבות מסעם המשותף של דוד וערן גל-אור, אב ובנו, שגמעו 1,500 ק"מ ב-75 ימי הליכה משותפת לאורכה ולרוחבה של הארץ. את המסע בחרו דוד וערן לתרגם למיזם, שמטרתו לתת לציבור הרחב את הכלים והאפשרויות, בעזרתם יוכלו לצאת ולטייל בשבילי הארץ ובכך להשפיע על ענף הטיילות בישראל.סדרות הספרונים מסלולים > להתאהב בארץ מחדש מציעות לקוראים 121 מסלולים מקוריים ומגוונים לאורכה ולרוחבה של הארץ, מהחרמון ועד לאילת, הכתובים באופן יסודי ומדויק, בדיוק כפי שהם בשטח. המסלולים מתאימים לדרגות קושי שונות, וכל מסלול טיול כולל הסבר על ההגעה למקום, מפה, תמונות, הסבר מפורט על המסלול עצמו, אפשרויות לקיצור המסלול או לטיול משפחות, טיפים לתכנון נכון של המסלול, המלצות למקומות לינה, אטרקציות בסביבה, אנקדוטות, משלים וסיפורים מעניינים הקשורים לאזור בו מטיילים.מחירים :

ספרון בודד- 23 ₪.

מארז ספרונים אזורי- 108 ₪.

סדרה שלמה, הכוללת 17 ספרונים- 298 ₪.את סדרות ספרוני מסלולים > להתאהב בארץ מחדש ניתן להשיג בחנויות הספרים, בחנויות הטיולים ברחבי הארץ ובאתר הבית.