ראש הממשלה, אהוד אולמרט, ביקר הערב יחד עם השר לביטחון פנים, אבי דיכטר ושר הרווחה והשירותים החברתיים, יצחק (בוז'י) הרצוג בבית החולים אסף הרופא בראשון לציון, את נהג המונית בן ה-72 יעקב מזרחי.

מזרחי, אב ל-4 וסב ל-10 נכדים הותקף בצורה ברוטאלית במהלך השבוע על ידי שני צעירים שאסף למוניתו. השניים אף עקרו את אחת מעיניו באמצעות מברג.

מזרחי תאר בפני ראש הממשלה והשרים את התקיפה שעבר וכיצד נאבק בשני התוקפים אשר פגעו בו ללא סיבה וללא התגרות מצידו: "זו הייתה אלימות מופרעת, ואני מקווה שהם יקבלו את  העונש המגיע להם", אמר מזרחי.

ראש הממשלה אמר לנהג ולבני משפחתו אשר הקיפו את מיטתו "חשוב לנו שתדעו וידע כל הציבור שאנחנו כחברה לא נסבול מעשים מסוג זה. נעשה הכל כדי להפסיק את האלימות, הבריונות והפשיעה הזו. יש לנו שר לביטחון פנים שעובד קשה ומשטרה שעובדת קשה והשבוע החלטנו להגדיל אותה בעוד 1000 שוטרים. אנחנו עושים זאת כדי להגן על האזרח שומר החוק בביתו, רכבו ומקום עבודתו. לא ניתן להמשיך לסבול מעשים כאלה, זה פשוט נורא".

ראש הממשלה אף שיבח את יעקב על המאבק שניהל בשני תוקפיו ועל כך שהצליח להיחלץ מהם למרות האלימות הקשה שהפעילו נגדו.השר לביטחון פנים, אבי דיכטר, סיפר כי משטרת ישראל הצליחה לאתר את שני תוקפיו של יעקב מזרחי והביע תקווה שהדין ימוצה עימם.שר הרווחה הרצוג הוסיף כי "שירותי הרווחה נתקלים במקרי אלימות קשים מידי יום דוגמת זה שעבר על נהג המונית, וכי יש לעשות יותר למניעת האלימות הקשה".