מרכז "נא לגעת"המרכז,היחידי בעולם, המבוסס כולו על עיוורים- חרשים בהצגות נפתח לקהל הרחב בנמל יפו ומשיק את ההפקה החדשה "לא על הלחם לבדו"נקדים ונאמר. אין עוד מקום כזה בעולם, בוודאי לא בארץ. החוויה אותה חווים הינה מיוחדת במינה וכשמצרפים לה גם את העובדה שהמקום כשר הואינו עובד בשבתות הרי שהתוצאה נפלאה.מרכז התרבות והבילוי הראשון מסוגו בעולם " נא לגעת" כולל בתוכו אולם תיאטרון שמועלות בו הפקות של חברי קבוצת התיאטרון "נא לגעת", מסעדת חושך בה מלווים את הסועדים צוות של מלצרים עיוורים ובית קפה שהמלצרים בו חרשים. המרכז נפתח לקהל הרחב בתחילת דצמבר 2007 ומאז ביקרו במרכז כ15,000 איש לחוויה תרבותית יוצאת דופן.במקביל לפתיחת המרכז הושקה, לאחר שנתיים של חזרות, ההצגה "לא על הלחם לבדו" בבימויה של המנהלת האומנותית של המרכז, עדינה טל.לאחר ההצלחה המסחררת של ההפקה הראשונה של הקבוצה, "אור שומעים בזיגזג" בארץ ובעולם, תיאטרון נא לגעת מעלה את ההפקה: "לא על הלחם לבדו."

אחד עשר שחקנים חרשים-עיוורים לוקחים את הקהל למסע קסום אל תוך עולמם המיוחד,

אל מחוזות החושך, הדממה וה..... לחם. סביב ציר הזמן של לישת הבצק, התפחתו ואפייתו על הבמה עבור הצופים, נוצר מפגש חד פעמי בין השחקנים והקהל.קבוצת התיאטרון "נא לגעת" המורכבת משחקנים חרשים-עיוורים בגוף אחד, הוקמה בשנת 2002 במטרה ליצור במה לחרשים-עיוורים. ההצלחה של ההפקה הראשונה הובילה את הקבוצה להקים את מרכז "נא לגעת" בנמל יפו תל אביב.ב- "בלק אאוט", מסעדת החושך, מלווים צוות של מלצרים עיוורים את הסועדים בחשיכה מוחלטת וב"קפה קפיש" עובדים ומגישים צוות של מלצרים חרשים. השף ניר צוק בנה לשתי המסעדות תפריט חלבי מגוון ומיוחד (כשר).עמותת "נא לגעת" המפעילה את המרכז, מעסיקה כיום עשרות חרשים, עיוורים וחרשים עיוורים בפרויקט יוצא הדופן. "נא לגעת" שואפת לאפשר לעובדיה השתלבות שוויונית בחברה בה הם חיים ובו בזמן להעניק חוויה תרבותית אומנותית לקהל הרחב.מרכז "נא לגעת" פתוח לקהל בימים א', ג', ה' בזמנים הבאים:

ההצגה "לא על הלחם לבדו" מתקיימת בשעה 20.30

ב"בלק אאוט" מתקיימים שני סבבים. סבב ראשון בשעה 19.00, סבב שני בשעה 21.30.

"קפה קפיש" פחות בין השעות 19.00-23.00.מרכז "נא לגעת", רציף העלייה השנייה, נמל יפו. להזמנות ופרטים - 03-6330808 www.nalagaat.org.il