2,500 עפיפונים בפסטיבל הזדהות ענקילדי שדרות שוברים שיא ישראלייום כיף לילדי שדרות ויישובי עוטף עזה.

בתוכנית: פעילויות לילדים, סדנאות יצירה, בובות ענק ומיצג של לא פחות מ-2500 עפיפונים ובכך ישברו את השיא הישראלי בהפרחת עפיפוניםאירוע הזדהות ענק שיעמוד בסימן 60 למדינה, יתקיים ביום שני, ה – 21.4, היום הראשון של חול המועד פסח ויוקדש לילדי שדרות ויישובי עוטף עזה.

מי שעומדים מאחורי היוזמה והפקתה אלה הם המותג הבינלאומי JDate ועיריית אשקלון שביקשו להצדיע לתושבים על עמידתם הנחושה בתקופה קשה זו ולהעניק להם רגע של נחת בדמותו של פסטיבל ענק שיכלול סדנאות יצירה, בובות ענק ומתחם לפעוטות והורים. כמו כן, במרכז האירוע יופרחו כ-2500 עפיפונים שייבנו על ידי ילדי הנגב המערבי בהדרכת כ-200 מתנדבים חברי האתר JDate. המארגנים צופים לכ-3000 ילדים ומשפחותיהם.מדובר באירוע עפיפונים הגדול ביותר שנעשה אי פעם בישראל.

יצוין כי לחברי אתר JDate יש מערכת יחסים חמה עם תושבי שדרות, לפני חצי שנה, הגיעו כמאה חברי האתר לשדרות, שם שיפצו וצבעו מקלטים בעיר.ראש עיריית אשקלון, רוני מהצרי מוסיף כי במהלך פסטיבל העפיפונים צפוי לעבור מסע האופניים הגדול במדינה במיוחד בחוף הים באשקלון "אנו שמחים לארח את תושבי הנגב המערבי בפסטיבל ענק זה ואנו מעמידים לרשותם הסעות ומזמינים אותם להגיע בהמונם".האירוע יתקיים ב-21.4.08 בין השעות 15:30-18:00, חוף דלילה אשקלון.

פרטים נוספים: 052-6207138

הכניסה חופשית, הרשמה באינטרנט: http://www.e-dologic.co.il/jdate/premium/kites/page/