חיזבאללה ממשיך להפגין את אדנותו בשטח לבנון. מקור ביטחוני בלבנון דיווח כי אנשי חיזבאללה תקפו באזור הדאחיה הדרומית, השכונה בביירות בה פועלים מיפקדות החיזבאללה, אחד מאנשי כוחות ביטחון-הפנים הלבנונים לאחר שצילם חריגת בנייה. האיש נלקח לחקירה ושוחרר לאחר מכן.

יצויין כי יום קודם אילצו אנשי חיזבאללה את אנשי ביטחון הפנים לשחרר שני רוכבי אופנוע שנעצרו על ידם, לאחר שסירבו לעצור לבדיקה.

ובתוך כך נודע כי שני בכירים במפלגה הנוצרית האנטי-סורית "אלכתאא'ב" של הקואליציה בלבנון, מתומכי כוחות ה-14 במרץ, נורו ביום ראשון בעיר זחלה שבמזרח המדינה. מקור ביטחוני רם דרג מסר ליומון "אלקודס אלערבי" כי השניים נורו בידי תומכיו של חבר פרלמנט מטעם האופוזיציה, המייצג את זחלה בעת חנוכת משרד בעיר של מפלגת "הפלנגות" השייכת לכוחות ה-14 במרץ. בכיר מקומי דיווח כי תגבורת צבאית נשלחה לאזור.

מקור פוליטי רם דרג בלבנון שלל ביום א' בראיון לערוץ "אלג'זירה" את האפשרות כי ההצבעה לבחירות הנשיא בפרלמנט תתקיים כמתוכנן היום (ג'), במיוחד לאחר כישלון קריאתו של יו"ר הפרלמנט, נביה ברי, למחנות החלוקים להתכנס לדיאלוג. ברי סבור שנקודת המחלוקת העיקרית בין המחנות היא חוק הבחירות. להערכת מומחים וגורמים פוליטיים בלבנון, החוק אינו מייצג נכונה את הכוחות הפוליטיים במדינה ועיקר הביקורת נגדו מופנית מצד הכוחות הנוצריים, הן מהאופוזיציה והן מהקואליציה.

עורך דין לבנוני הזהיר בראיון ל"אלג'זירה" כי הסכסוך על הבחירות לנשיאות יתפשט למשבר חדש בגלל חוק הבחירות. כזכור, ההצבעה לבחירת הנשיא בפרלמנט הלבנוני נדחתה כבר 18 פעמים.