ת' הקטין מואשם ברצח עו"ד פלינר

פרקליטות מחוז ת"א הגישה הבוקר לבית משפט המחוזי בת"א כתב אישום כנגד ת' הנאשם ברצח עו"ד ענת פלינר ז"ל באפריל 2006.

תגיות: ענת פלינר
בן שאול , ל' בסיון תשס"ח

פרקליטות מחוז ת"א הגישה הבוקר לבית משפט המחוזי בת"א כתב אישום כנגד ת' (קטין) הנאשם ברצח עו"ד ענת פלינר ז"ל באפריל 2006. ת' מואשם בביצוע עבירת רצח (תוך ביצוע עבירה אחרת- ניסיון שוד בנסיבות מחמירות). את כתב האישום הגישה עו"ד דפנה וכניש מפרקליטות מחוז ת"א.

על פי כתב האישום, החליט ת' ביום הרצח לבצע שוד באחד הבתים ברמת השרון כדי להשיג כסף. הוא יצא מביתו בשעה 21:00 לאחר שנטל זוג כפפות שחורות שהיו שייכות לו וסכין קומנדו ונדן שהיו שייכים לאביו, וצעד לכיוון הרחוב שבו התגוררה עו"ד פלינר. הנאשם נכנס לחצר בית משפחת פלינר, שבה שהו באותה עת עו"ד ענת פלינר ושני ילדיה, ודפק על דלת הכניסה.

עו"ד פלינר פתחה את הדלת לאחר שהנאשם הזדהה כשכן ואז אמר לה הנאשם: "תוציאי את כל הכסף שיש". מיד ובסמוך לכך שלף הנאשם את הנדן ממכנסיו והוציא מתוכו את הסכין, ובעודו דורש מעו"ד פלינר כי תוציא את כל הכסף דקר אותה באמצעות הסכין בבטנה, שתי דקירות, השליך את הנדן לרצפה ונמלט מהמקום. במהלך מנוסתו השליך הנאשם את הסכין והכפפות בפח אשפה במסלול הבריחה ברמת השרון.

כתוצאה מהדקירות התמוטטה עו"ד פלינר לנגד עיני ילדיה הקטינים שחשו לכניסת הבית בעקבות זעקותיה. בנה של עו"ד פלינר הזעיק את המשטרה וצוות מד"א אשר הגיע לבית המנוחה ופינה אותה לבית החולים "בילינסון". שני פצעי הדקירה בבטן גרמו מאוחר יותר למותה של עו"ד פלינר.

על פי כתב האישום, במעשים אלה גרם הנאשם במזיד למותה של עו"ד פלינר תוך ביצוע עבירה של ניסיון שוד, כשהוא מצויד בסכין.