אתר האינטרנט של חמאס מפרסם בעמודו הראשון ובהבלטה את מאמרו של העיתונאי גדעון לוי שהתפרסם בעיתון "הארץ" ב-24 ביולי 2008. קטעים נבחרים מהמאמר, הנתפס כמשרת את טיעוניו של חמאס תורגמו לערבית.

בהקדמה למאמר נכתב באתר חמאס כדלהלן: "אופנת הבולדוזר אינה חידוש פלשתיני, זו הכותרת של מאמר פרי עטו של גדעון לוי פובליציסט ציוני בעיתון הארץ, בו הוא משיב על טענות האדם (אבי דיכטר) הנקרא השר לביטחון פנים של הישות הציונית. (גדעון לוי) הפריך את טענותיו (של דיכטר), לפיהן השימוש בדחפורים הינו אופנה חדשה של ההתנגדות הפלשתינית... בעקבות שתי פעולות (פיגועי טרור) בירושלים הכבושה בה נעשה שימוש בכלים אלה בחודש האחרון".במאמרו "אופנת קאטרפילר" טוען גדעון לוי, כי "את הדחפור ככלי נשק הרסני ואף קטלני לא המציאו הפלשתינאים", אלא הם "רק מחקים "אופנה" ישראלית ישנה". והוא מונה את פשעיה של ישראל בשימוש בדחפור: הריסת 416 כפרים פלשתינים ב-1948, הריסת בתים ברפיח ובח'אן יונס, הריסת בתים במחנה הפליטים בג'נין במבצע "חומת מגן", הריגתה של רייצ'ל קורי ופלשתינים נוספים בדחפור של צה"ל."ההבדל בין הדחפור הרצחני של הפלשתינאים לדחפור הישראלי הוא רק בצבע ובממדים. כרגיל, שלנו יותר גדול, הרבה יותר גדול. אין דמיון בין ה"קונטרקטור" הצהוב והקטן הנהוג בידי המפגע הפלשתינאי לדי-9 החום והאימתני של חיילי צה"ל", כותב גדעון לוי ומוסיף "הפלשתינאים גילו את הדחפור באיחור ניכר. מה שטוב לנו, טוב להם".

יש לציין, כי גדעון לוי נמנע מלכנות את פיגועי הדחפור בירושלים כפיגועי טרור או לגנותם כפשעי מלחמה או כניסיון לבצע רצח המוני.