ח"כ אורי אריאל המתמודד לראשות הבית היהודי פנה ליועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז בדרישה לפתוח בחקירה בחשד לתמיכה בארגון טרור כנגד ח"כ נאפע והשיח ראיד סלאח שהיללו אתמול בעצרת את סמיר קונטאר.

אתמול השתתפו ח"כ סעיד נאפע והשיח ראיד סלאח, יחד עם עוד 500 מתומכיהם בעצרת ב"גבעת הצעקות" לכבוד הרוצח של בני משפחת הרן ושל השוטר אליהו שחר הי"ד , סעיד קונטאר.

ח"כ אריאל אומר במכתבו למזוז "אחרי מראות הזוועה של החגיגות בלבנון ,דברי השטנה הבזויים של הרוצח קונטר שעל שחרורו בירכו השניים, על פי הפרסום, אין מנוס אלא לראות בהזדהות עם הרוצח ובחגיגות על שחרורו  - תמיכה בארגון טרור".

השיח סלאח אמר על הפרסום בערוץ 2 כי "אני גאה בזה שקונטאר קיבל אזרחות סמלית פלסטינית וסורית" והוסיף "ההתנגדות שבה נקט קונטאר תימשך".


גם ח"כ נאפע התייחס לדרכו של קונטאר שתימשך. "אני נוכח כאן כדי לתמוך בדרך ההתנגדות". אציין כי בעצרת הניפו ילדים קטנים את תמונתו של קונטאר וכל כולה היתה בבחינת הסתה לטרור, אומר אריאל.  

"דווקא בשל הפרשה החמורה של ח"כ לשעבר בשארה שנחשד בעבירות חמורות ונמלט מן הארץ , שומה עליך להיות רגיש לענין זה ולהטיל את אימת החוק על המפלגות הערביות בכלל, תמיכה בטרור וברוצח אכזר אינה ענין של מה בכך וגם אם יש תחושה שמי מקרב ערביי ישראל מותח את גבולות הדמוקרטיה הישראלית עד לקצה, אל למוסדות אכיפת החוק להרדם בשמירה".   

ח"כ אריאל סיים את מכתבו "מדובר בגידולי פרא שבהעדר התיחסות מצד גורמי אכיפת החוק, עלולים להפוך לגיס חמישי".