פרקליטות מחוז המרכז הגישה הבוקר כתב אישום נגד ראשי עמותה החשודים כי במסווה של פעילות ספורט לילדים עם מוגבלויות שלשלו לכיסם עשרות אלפי שקלים במרמה.

השלושה, משה גדות, מאיר אמזלג ויהודית קם היו בכירים בעמותת "סופר ספיישל ספורט" שעסקה בתמיכה בפעילות ספורט לילדים עם מוגבלויות. גדות שכיהן כיו"ר העמותה נחשד בכך שפיברק חשבוניות עבור חברת ההסעות של אחיו כאילו ביצע נסיעות עבור נופש באילת שקיימה אקי"ם באילת לפני כארבע שנים.

אמזלג היה בתקופה הרלוונטית לכתב האישום בעל חברה שעסקה בין היתר במתן שרותי הפעלה לילדים. קם שימשה בתקופה הרלוונטית לכתב האישום כחברת ועדת הביקורת של  העמותה.

בכתב האישום נכתב כי "בחודש דצמבר 2004 או בסמוך לכך, ביקש נאשם 1 (גדות) מנאשם 2 (אמזלג), ביודעו כי לאחיו של נאשם 2 חברת הסעות, לדאוג לקבלת חשבונית מס בסכום של 44,000 ₪, על מנת שייחזה כאילו בוצעו הסעות לאילת במסגרת נופש אקי"ם באילת, הסעות אשר על העמותה לכאורה לשלם עבורן. באותו חודש ביצע אמזלג עבור נאשם 2 הסעה, תמורתה קיבל 440 ₪, והנפיק חשבונית מס בסכום זה, עליה כתב אמזלג את הפרטים: "עבור חודש 12.04", ואת סכום החשבונית. לבקשתו של נאשם 2, העביר אמזלג אליו את החשבונית ללא ציון שם הלקוח".

"בהתאם לבקשתו של נאשם 1, ביצע נאשם 2 שינויים בחשבונית. הנאשם שינה את הסכום שעל גבי החשבונית מ-440 ₪ ל- 44,000 ₪, הוסיף את שמה של העמותה כמוטב, והוסיף פירוט בגוף החשבונית - "אוטובוסים להסעות לאילת וחזרה", כל זאת ללא ידיעתו והסכמתו של אמזלג".

עוד נכתב כי אמזלג העביר את החשבונית המזויפת לגדות ובתמורה קיבל ממנו או ממי מטעמו, צ'ק של העמותה, בסך 44,000 ₪. הצ'ק הופקד ובאותו יום עצמו נפדה כמעט במלואו במזומן.

השלושה חשודים בעבירות של גניבה בידי מנהל, זיוף, קבלת דבר במרמה ושימוש במסמך מזויף.

יהודית קם, מבקרת העמותה, חשודה בכך שעל מנת לכסות על המעילה העידה "כי בעת הנופש באילת, ראתה אוטובוסים של החברה, ביודעה כי דבריה אינם אמת". הדברים מביאים אותה להיחשד בעברה של שיבוש מהלכי משפט.