מאות אנשי ימין הגיעו הערב (מוצאי שבת) לכיכר רבין בתל אביב להפגין מול הפגנת השמאל בתל אביב. ראש ארגון 'אם תרצו', ארז תדמור, מסר לערוץ 7 "הגענו כ-500 אנשים מכל רחבי הארץ סמוך לכיכר רבין בתל אביב. שרנו שירי ארץ ישראל, הנפנו דגל ישראל והשמענו לתושבי ת"א אזעקת "צבע אדום".

"באנו לכאן הערב כדי לתמוך בכוחות צה"ל ותושבי הדרום ולקרוא בצורה נחרצת לממשלה לא להתפשר ולהכריע את החמאס אחת ולתמיד, לצערנו פעילי השמאל קיבלו אישור לצעוד ברחבי ת"א ובאין מפריע ואנחנו כלואים ולא יכולים לצעוד".

תדמור הגיב על החלטת בג"ץ לאשר לפעילי השמאל להניף דגלי אש"ף למרות התנגדות המשטרה, "החלטות בג"ץ הן לא דבר חדש, בג"ץ הפך לסניף של חד"ש ובל"ד אפילו מר"צ ציוניים לידם, אני חושב שהמשימה הראשונה אחרי הבחירות ובתקווה שהמחנה הלאומי יגדל הוא קודם כל לרסן את בג"ץ להגביל את הסמכויות שלו. זה גוף ששם לו למטרה להחריב את מדינת ישראל כמדינה יהודית".

"נמשיך לפעול", אומר תדמור, "בכל הזדמנות אפשרית. כבר השבוע ביום שלישי הקרוב נקיים הפגנת תמיכה נוספת בתל אביב".

ח"כ גלעד ארדן (הליכוד) אומר כי החלטות המשטרה ובג"צ בקשר להפגנת התמיכה בצה"ל הן מחפירות ומפלות לרעה את מי שתומכים בצה"ל מול מי שמזדהה עם האויב, כלשונו.

בתום הפגנת התמיכה שיזם ארדן בהשתתפות מאות צעירים במרכז ת"א לא מאפשרת המשטרה לתומכים בצה"ל לעזוב וכלאה אותם במתחם. לטענת המשטרה העיכוב נובע מחשש לשלומם של מפגיני השמאל שצועדים בתהלוכה נגד חיילי צה"ל והמבצע בעזה.

יו"ר האיחוד הלאומי יעקב כץ (כצ'לה) מזהיר שההחלטה לאפשר לפעילי השמאל ולערביי ישראל לצעוד בלב תל אביב עם דגלי פלשתין משרתת את התעמולה והלוחמה הפסיכולוגית של החמאס.

"לא יתכן שבזמן שחיילינו מחרפים נפשם בגבול עזה יתהלך גייס חמישי של ערבים ופעילי שמאל ברחובות תל אביב ויניף את דגל האויב. הגיע הזמן שתדע כל אם עבריה שהפקידה את גורל חיי בנה גם בידי שופטים ראויים לכך", אמר.