מפלגת "הבית היהודי-מפדל החדשה" החלה היום לצלם את תשדירי הבחירות. את תשדירי המפלגה יוביל ראש מטה ההסברה של המפלגה והמועמד מס' 3 ברשימה, אורי אורבך.

במפלגה סבורים כי כושרו הרטורי של העיתונאי לשעבר, אורי אורבך, הוא נכס שעשוי לשכנע רבים להצביע ל"בית היהודי", ולכן החליטו כי תשדירי הבחירות יורכבו בעיקרם ממונולוגים שלו.

בתשדיר המרכזי שצולם אחר הצהריים תוקפת המפלגה בחריפות את הליכוד, ובמהלכו אורבך מישיר מבט למצלמה ואומר: "האמת? כל כך חבל שאנחנו לא יכולים להצביע לליכוד. הרי אנחנו באמת רוצים שהליכוד יהיה בשלטון ושנתניהו יהיה ראש ממשלה. אבל אנחנו לא יכולים, כי אנחנו לא סומכים עליו ביותר מדי דברים שעקרוניים לנו. אנחנו לא סומכים עליו שידאג לחינוך היהודי, אנחנו לא סומכים עליו שידאג לרבנות ציונית-דתית, ואנחנו לא סומכים עליו שידאג לארץ ישראל.

הרי כבר היינו מרוצים מהליכוד. מרוצים עד הגג. הצבענו ליכוד ב-77 ומצאנו את עצמנו על הגג בימית. הצבענו ליכוד ב-2003 ומצאנו את עצמנו על הגג בכפר דרום. נצביע ליכוד ב-2009 ונמצא את עצמנו על הגג ברמת מגשימים בגולן.

מבסוטים עד הגג, אה? אולי הגיע הזמן כבר לרדת מהגג של הליכוד ולחזור לבית? הרי על הגג הזה כבר היינו. משוגעים! רדו מהגג! כי הליכוד הוא לא הבית היהודי שלנו".