מי שמאזין לקמפיינים של המפלגות השונות יכול לחשוב שהרב כהנא קם לתחייה. משנתו הפוליטית של המנהיג שנרצח, חיה ונושמת היום יותר מתמיד. ד"ר מיכאל בן ארי, מועמד האיחוד הלאומי לכנסת, אומר כי מדינת ישראל עברה בתקופה האחרונה שלב חשוב מאוד. "הרב כהנא עשה דברים גדולים. שנאו אותו, קללו אותו, אמרו שהוא גזעני, אבל זה בדיוק מה שעומד היום על סדר היום. זה עומד על סדר היום ולא יונת השלום שציפי לבני טוענת שהיא רואה על החלון שלה".

לדבריו הציבור לא מבין שבניגוד לאיחוד הלאומי, ישראל ביתנו עם ליברמן הולכת בדרכים של אוסלו. "ליברמן אומר שאם יש בעיה עם ערביי ישראל אז אפשר למסור את אום אל פאחם ולהכניס את המדינה הפלשתינית לתוך מדינת ישראל, שלא לדבר על הרעיונות שלו על מסירת שכונות בתוך ירושלים".

בן ארי סבור כי כיום הקרקע בשלה לרעיון הטרנספר. "יש הגירה נהדרת של ערבים שמבינים שבארצות אחרות יהיה להם טוב יותר ואפשר לפתוח מסדרון הומניטרי למדינות המפרץ או לתורכיה לאותם מהגרים".

לדבריו "אם אנחנו חפצי חיים ואנחנו רוצים שהדור הבא יחיה במדינה דמוקרטית אז צריך ליישם את תכנית ההגירה, כדי שאותם ערבים יוכלו להתפתח במקומות אחרים ומדינת ישראל לא תהיה מדינת כל לאומיה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו