ראש העדה הדרוזית, שייח' מואפק טריף, הגיע יחד עם ראשי הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות במוצאי שבת לביתו של ח"כ לשעבר איוב קרא לברך אותו על בחירתו לכנסת ה- 18.

השייח' טריף אמר "ממשלת ישראל חייבת להוכיח שאנחנו שותפים לא רק בשירות הצבאי אלא גם בשירות האזרחי, וזו העת שיו"ר הליכוד בנימין נתניהו יצהיר כי ח"כ קרא ימונה לשר בממשלתו, ללא קשר לאופי הממשלה אם רחבה או צרה".

"אני מאמין כי נתניהו לא יחרוג ממנהג קודמיו שמינו שרים לא יהודים בממשלותיהם, והעדה הדרוזית שנלחמת לצד היהודים בשדה הקרב, ראוי שבנה יהיה גם שותף בממשלה שתקום בע"ה בהנהגת יו"ר הליכוד מר בנימין נתניהו", הוסיף השייח' טריף.ראשי הרשויות הדרוזיות וצ'רקסיות אמרו בפגישה "אנו מאמינים כי ח"כ איוב קרא ימונה לשר בממשלת נתניהו ולא רק מכוח היותו בן לעדה הדרוזית, אלא גם ובעיקר בשל העשייה שלו במהלך כהונתו בשתי קדנציות בכנסת".

"איוב קרא פעל למען הדרוזים וצ'רקסים ולא זאת בלבד אלא גם למען הנוצרים והבדואים, ולא הייתה פעם שפנינו אליו לסייע לנו כראשי רשויות אלא והתגייס והשיג עבורנו הישגים מרשימים, נתניהו יודע שאם יבטל את מנהג קודמיו הציבור הלא יהודי לא יסלח לו על כך, והרי איננו רוצה עוד להיות עם 12 מנדטים", הוסיפו.