הוריו של החייל נחשון וקסמן הי"ד, יהודה ואסתר, הגיעו הבוקר לפגישה עם הוריו של גלעד שליט במאהל המחאה מול מעונו של אולמרט במרכז ירושלים. "במשך 3 שנים אנחנו חווים את הטראומה מחדש. אני נושמת, ישנה וחולמת גלעד שליט...כל מה שעשיתי לפני 14 שנה עבור בני נחשון, וכל מה שאני יכולה לעשות אעשה בשביל גלעד"יהודה וקסמן אמר לערוץ 7 כי הוא ורעייתו הגיעו כדי להזדהות עם הכאב והסבל של משפחת שליט - זה שלוש שנים. "אנחנו סבלנו במשך שבוע ימים את אי הוודאות כמו שהם סובלים כבר שלוש שנים", אמר יהודה וקסמן.

באשר לשאלת המחיר והמחלוקת סביב שחרור רוצחים בתמורה לשחרור שליט, אומר יהודה וקסמן, כי אין זה מתפקידם להתערב בהחלטת המדינה בעניין וכי יש להבא לקבוע כללים ברורים בעניין אם תתרחש בעתיד חטיפה נוספת.

"אשתי סובלת יום יום מאז חטיפתו של גלעד והימים מחזירים אותה לשבוע הנוראי ולטראומה שחווינו, ולכן היא אף אמרה כי היא מוכנה שרוצח בנה ישוחרר בתמורה לשליט", הסביר וקסמן

"אנחנו לא רשאים להכתיב למדינה מה לעשות. אנחנו מבינים שיש לגיטימיות למשפחת שליט לעשות הכל למען שחרורו של הבן מהשבי אך על המדינה לאכוף על עצמה קודים ברורים בסוגיית חטיפות ישראלים שיהיו מנוסחים ע"י אנשי רוח ומשפט".