ביום שאחרי ההחלטה על צרופה של מפלגת העבודה לממשלת נתניהו, שואלים רבים בימין, האם לממשלה כזאת פיללנו.

ח"כ ציפי חוטובלי מהליכוד אומרת כי לאורך כל הדרך השאיפה הייתה להקים ממשלת אחדות לאומית "מול שפע האתגרים שאנחנו עומדים מולם היה חשוב מאוד להקטין ולמזער כמה שיותר את האופוזיציה, והישיבה עם מפלגת העבודה היא טובה הרבה יותר מישיבה עם מפלגת קדימה". היא מסבירה כי "קדימה היא האופורטניזם במיטבו, אסור לשכוח שהם אלה שאחראים על ההתנתקות, על מלחמת לבנון השנייה הכושלת ועל מבצע עפרת יצוקה שלא נגמר כמו שצריך".

לדבריה, בימים אלה נכון להציג חזית לאומית אחידה "היום זה לא שאלות של ימין ושמאל, אפילו אהוד ברק אמר ששתי מדינות לשני עמים זה כבר לא אקטואלי, ולשלום כלכלי אין התנגדות, אף אחד לא יצטער  אם לפלסטינים יהיו תנאי מחיה טובים יותר. אני מקווה שגם האיחוד הלאומי והבית היהודי יהיו בקואליציה שהם השותפים הטבעיים שלנו".

חוטובלי אף אומרת כי היא מאמינה ביכולת של הממשלה הזאת לשרוד הרבה זמן, "העדיפות הראשונה הייתה לכונן ממשלת אחדות על בסיס רחב ועכשיו אחרי שהאתגר הראשון הושג יש לצרף את כל השותפים הטבעיים כדי לשמור על ממשלה שתייצג את כל האינטרסים הלאומיים ושתהיה יציבה והכי חשוב שההתיישבות היהודית לא תפגע פעם נוספת בשנים הקרובות".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו