טיפוח לשפתיים. אקסטרה פירמינג
טיפוח לשפתיים. אקסטרה פירמינגצילום: דיוויד מוריס

פילינג "אקסטרה פירמינג" לטיפוח אזור השפתיים עם תמציות שמנים וסוכרים, הוא פילינג עדין לאזור השפתיים עם מיקרו-קריסטלים של סוכר, המבטיחים שמרקם הקרם הרך של הפילינג יתאים גם לשפתיים עם העור העדין ביותר.

רכיבים:

תמציות צמחים (דקל וכרוב) המסייעות בהפרדת והסרת הלכלוך, והופכת את פעולת הקילוף באמצעות מיקרו קריסטלים של סוכר לקלה יותר. שילוב התמציות יחד עם מיקרו קריסטלים של סוכר מעניק שפתיים רכות, חלקות, בריאות יותר ומעודד התחדשות תאית. תמצית שורש ליקריץ מזינה ומרככת את השפתיים ושמן זרעי פטל מותיר עם סיום השימוש שכבה קלילה המגנה על השפתיים מהתייבשות.

תכולה: 20 מ"ל       

מחיר: 175 ₪

קרם "אקסטרה פירמינג" לטיפוח אזור השפתיים, הוא קרם לאזור השפתיים בנוסחה עשירה המעניקה גם לשפתיים העדינות ביותר נינוחות מיידית ומותירה את השפתיים חלקות, מלאות וזוהרות יותר.

רכיבים:

שמן זרעי פטל טהור המזין ומטפח את השפתיים ומפצה מיידית על מחסור בלחות והגנה. חמאת שיאה המעודדת חידוש יעיל של התאים בשפתיים ובאזור השפתיים בזכות חומצות שומן וויטמין E חיוניים, ומעניקה לשפתיים מראה צעיר יותר. תרכובת Maxi Lip™ לשפתיים רכות ומלאות יותר המשלבת חומצות אמינו וחומצת תמרים לעודד את ייצור הקולגן והחומצות ההילארוניות. קמטוטים עדינים נעלמים והשפתיים נראות מלאות יותר. שימוש יומי מבטיח שפתיים רכות, מלאות וצעירות יותר למראה.

תכולה: 15 מ"ל

מחיר: 275 ₪