הבדרן דודו טופז נעצר לאחר שקלטות שהגיעו למשטרה מעלות חשד כי הבדרן הזמין את התקיפה של שירה מרגלית ותקיפות נוספות.  עורך דינו ציון אמיר אמר היום "מרשי מכחיש את מעורבתו בפרשה . צריך לתת למשטרה לעשות את עבודה ולסיים את החקירה".

מוקדם יותר התירה המשטרה לפרסום כי שלושה צעירים נעצרו בחשד לתקיפת סמנכ"ל רשת, שירה מרגלית, לפני עשרה ימים ליד ביתה. חשוד נוסף בפרשת תקיפתה של שירה מרגלית, סמנכ"לית זכיינית ערוץ 2, "רשת", נעצר הבוקר. החשוד, מאבטח בן 28 מתל אביב, מצטרף לשני החשודים הנוספים, גם הם מאבטחים, שנעצרו אמש בידי המשטרה.

בראיון לחדשות 2 בשבוע שעבר הכחיש טופז כל קשר לתקיפות, "מישהו אכזר, מטומטם, מפיץ שמועה ואין לי מושג על סמך מה", טען. "הפיצו שאני במעצר. קיבלתי טלפון מאיזה אתר שלא רק נחקרתי אלא גם הודיתי".

"אין לי שום קשר למקרה הזה ולמקרה הקודם", המשיך טופז. "אין לי מושג מי הפיץ את השמועה. אני מוכן להיבדק במכונת אמת. אפילו במשטרה לא ניסו להרים אליי טלפון ולשאול אותי. אבל העיתונאים רצו כמו זאבים רעבים לטרף. זה לא טוב".

לפני כשבועיים הותקפה סמנכ"לית התוכן של "רשת", שירה מרגלית, סמוך לביתה בתל אביב. היא פונתה במצב קל לבית החולים איכילוב בעיר. במהלך הלילה היא שוחררה לביתה.