ד"ר פיקר
ד"ר פיקר

מנכ"ל חברת לייף סקיי, ד"ר גבי פיקר, הודיע אמש (ד') על התפטרותו מהחברה, על רקע עסקת "מדבקת הפלא" שנועדה להתריע על התקפי לב.

עורכי דינו של פיקר ביקשו מעורך דינה של חברת לייף קיפר, גבי הייק, למסור להם את מזכר ההבנות שנחתם כביכול עם חברת MSI מבריטניה, זאת בעקבות הפרסומים בעיתונות על כך שהמסמך עשוי להיות מזוייף. עורכי הדין הופתעו לגלות כי הייק מסרב למסור את המסמך, בטענה שהחברה לא אישרה לו לעשות זאת. בעקבות כך, בחר פיקר להתפטר לאלתר מתפקידו כמנכ"ל.העשייה של ד"ר פיקר רבה והניסיון שלו רב", אמר אתמול עורך הדין שלומי הדר ממשרד רונאל פישר. "אם יש דברים שנעשו שלא בדרך שפיקר נוהד בעסקים הפרטיים שלו, הוא לא יתן לדברים שיש בהם ריח של מרמה לקרות ולהתרחש. חלק מהאנשים המכובדים הם אלו שהציגו מצגים לד"ר פיקר, ואי אפשר להתעלם מכך. מאחר והעניין בחיתוליו, הדברים יבדקו".השבוע נחשף כי אריק קליין, אחד מבעלי החברה של קליין, הורשע בעבר בעבירות מרמה, וכי בפסק הדין הוגדר "רמאי ונוכל סדרתי". 

"זוהי לא מערכת טיפולית, והיא לא אומרת אם יהיה התקף לב עוד מעט, אבל היא מתריעה על אירועים קרדיוליגיים או סוכרתיים בזמן אמת. המדבקה נבדקה על מעל 200 חולים בדרום אפריקה, שם התוצאה הייתה מדהימה - 96% דיוק", דברי קליין בראיון לערוץ 2.

תעלומת המדבקה: הונאה או פריצת דרך