בניה במאחז
בניה במאחז פלאש 90

11 נקודות התיישבות חדשות יוקמו היום ומחר ברחבי יהודה ושומרון. בין המאחזים שיוקמו: ענבלים, עוז יונתן, גבעת אגוז, צור-יה, מצפה אביחי, נצר, רכס סלע ונופי ירדן.

במודעה תחת הכותרת: די לספר הלבן! נכתב כי "כנגד גזרות הספר הלבן – בונים את החומה ומקימים את המגדל. אומות העולם רוצות שאנחנו לא נהיה פה ואנו בתשובה מחזקים את הקשר עם הארץ ומקימים יישובים חדשים".

בארגון 'נאמני ארץ ישראל ו'נוער למען ארץ ישראל' מזכירים כי "לפני 63 שנה התגלתה רוח חלוצית בעם ישראל ובלילה אחד קמו 11 נקודות בנגב. כאז כן עתה הקמת יישובים חדשים בכל מרחבי יהודה ושומרון היא ורק היא תחזיר את מדינת ישראל למסלול של עצמאות, צמיחה ובנין, תיצור חוסן לאומי ותיתן כוח לעמוד מול הלחצים הבינלאומיים".

במאחז ענבלים ליד מכמש תתקיים היום אחר הצהרים חנוכת בית וקביעת מזוזה. במאחז גבעת צור-י'ה ליד אבני חפץ תתקיים היום בשעה 16:00 צעדה מהיישוב לגבעה. במאחז נצר ליד אלון שבות התכנסות בשעה 14:00.

מחר תתקיים עליה למאחז גבעת אגוז הסמוך ליישוב נריה. במקום תתקיים בניית מבנה וקביעת מזוזה בנוכחות רבנים.

בשעה 16:00 מחר תקיים עליה למאחז עוז יונתן ליד כוכב יעקב. למאחז מצפה אביחי ליד קרית ארבע תתקיים עליה מחר בשעה 18:00.

למאחז רכס סלע ליד הר ברכה תתקיים עליה מחר בשעה 13:00. צעדה מהיישוב עדי עד למאחז נופי ירדן תתקיים מחר בשעה 15:00. בשעה 18:00 תתקיים במקום חנוכת המבנים וקביעת מזוזות.