ברק לשליט: נמשיך במו"מ עד להשבת גלעד

שר הביטחון, אהוד ברק, שוחח הערב עם נועם שליט, אביו של החייל החטוף, גלעד שליט ואמר: לנגד עיני עומד המשך המו"מ לשחרור גלעד.

עוזי ברוך - ערוץ 7 , י"ב בתשרי תש"ע

נפגש. ברק
נפגש. ברק

שר הביטחון, אהוד ברק, שוחח הערב (רביעי) עם נועם שליט, אביו של החייל החטוף, גלעד שליט, בעקבות פרסום ההודעה כי קלטת שבה נראה החייל, בדרכה אל בני המשפחה.

השר ברק אמר לנועם שליט "מה שעומד לנגד עיני הוא המשך המו"מ עד להחזרתו של גלעד הביתה".

משפחת שליט מעודדת ומלאת תקווה לאחר שנודע על ה"מיני עיסקה" שתבשר על מצבו של הבן השבוי בידי החמאס, "משפחתנו מברכת על ההישג המשמעותי של הצוות הנוכחי בהנהגת חגי הדס ובהובלת הצוות הגרמני והמצרי בראשותו של שר המודיעין המצרי, עומר סולימאן, ומצפה בכיליון עיניים לקבלת אות חיים אותנטי ראשון מגלעד", מסרה המשפחה בהודעה לתקשורת. "מהלך זה הינו צעד ראשון בכיוון הנכון בדרך לשחרורו של גלעד".

שר התמ"ת וחבר הקבינט המדיני-בטחוני, בנימין (פואד) בן אליעזר התייחס הערב (רביעי) לעסקה ואמר כי "אני מברך על ההחלטה ועל כך שהיא נותנת אור בראש ובראשונה למשפחתו של גלעד. אני מברך גם את צוות המשא ומתן", הוסיף. "אנחנו נמשיך לעשות כל מאמץ להוביל לפריצת דרך. הממשלה הזו עושה כל מה שניתן כדי שלא רק נקבל אות חיים - אלא גם על מנת להחזירו הביתה בשלום. אני בהחלט מקווה שפתחנו היום במהלך שאנחנו רואים את תחילתו, אך גם רואים את סופו".