תל אביב
תל אביבפלאש 90

המאבק של הציבור החרדי כנגד חברת פוקס הצליח, בשלב זה הורידה החברה את התמונות של הדוגמנית בר רפאלי משלטי החוצות שהוצבו בנתיבי איילון. 

הרב מרדכי בלוי יו"ר משמרת הקודש והחינוך אומר שמדובר בהישג לטובת כל היהודים במדינת ישראל, "אנחנו היינו רוצים כמובן שכל היהודים ישמרו תורה ויקפידו על צניעות, אך אנחנו לא מתערבים במה שקורה באתרים המקוונים והטלוויזיות, שם מי שרוצה קונה ומי שלא רוצה נשאר בחוץ, אבל פה היה מדובר בפרהסיה ברשות הרבים, הפרסומות האלה לא אפשרו לנו לעבור ברחוב".

לדבריו גם בתל אביב יש תושבים חרדים שרוצים לעבור ברחובות בלי להיתקל בתמונות כאלה, "יש כיום בתל אביב 11000 תלמידים במוסדות חרדיים, וחוץ מזה קראתי כתבות רבות של אנשים חילונים שגם הם התנגדו לתמונות האלה".

הרב בלוי מציין כי האיום בחרם על חברת פוקס הצליח לעשות את שלו, "בפוקס יודעים שהצרכן החרדי הוא כוח חזק הם אפילו הקימו כמה חנויות בבני ברק וירושלים שמכרו בגדים מתאימים לציבור החרדי, לכן השכל הישר וההיגיון גרם למנהלים להוריד את מסע הפרסום הפוגע הזה".

לטענתו מדובר פה גם בנושא בטיחותי מהמדרגה הראשונה,  "יש פה סיכון בטיחותי לנהגים שנוסעים בנתיבי איילון שהתמונות הענקיות האלה מוצבים שם ואי אפשר להתעלם מהם, זה אמנם לא התחום שלי אבל גם מהבחינה הזאת זהו השג. היינו חייבים להעביר את המסר התקיף כדי שרשת פוקס תדע שהיא צריכה להתחשב בנו, וזה רק מוכיח שאם מעבירים מסר בצורה ברורה הוא אכן מתקבל"

"המטרה שלנו לא הייתה לנהל קרב אלא להפוך את תל אביב למקום שאפשר לחיות בו, אנחנו לא נלחם בכל הפרסומות כי אנחנו מבינים שתל אביב היא לא בני ברק, אבל פה נפרץ הגבול ולא יכולנו לשתוק".