המוזיקאי והפובליציסט, דודו אלהרר, מגיב בערוץ 7 על איומיו של מו"ל עיתון מעריב, עופר נמרודי, שמזהיר מהשתלטות העיתון ישראל היום על שוק התקשורת וסגירת העיתון מעריב במהלך 2010, "מעריב לא החזיק את עצמו עוד הרבה לפני ישראל היום. זהו עיתון כושל, כי אין לו קו ברור והוא לא פונה לשום קהל, הצעתי בזמנו לנמרודי להיות לאומי יותר, אם ידיעות העיתון של המדינה, מעריב היה יכול להיות העיתון של העם, נמרודי דחה את ההצעה, עכשיו הוא תולה את הכישלון בישראל היום".

לדבריו הטיעונים של נמרודי לפיהם אסור לאדם שאינו אזרח ישראלי להוציא לאור עיתון הם טיעונים מתחסדים,  "אם לנמרודי מפריע שמישהו זר ישפיע על הפוליטיקה הישראלית שיסגור קודם כל את עשרות הגופים אויבי ישראל שפועלים פה וממונים ע"י גורמים זרים, ארגונים כמו שלום עכשיו, יוזמת ז'נבה, עדאאלה ועוד. כולם מקבלים את הכסף מגורמים זרים ומשפיעים עלינו השפעה גדולה מאוד, קודם שיסגרו אותם, שיסגרו גם את מרכז פרס ומרכז רבין לשלום, אנשים שם מקבלים משכורות עתק ונסיעות לחו"ל וגורמים רק נזק למדינה".

אלהרר מגדיר את הטענה לפיה שלדון אדלסון משפיע על העיתון כמגוחכת, "הוא לא כותב בעיתון, יש שם עיתונאים מצוינים שכותבים את מה שהם חושבים. זהו עיתון חופשי ובכלל לא ימני, יש שם גם הרבה דעות שמאלניות שמאוד מעצבנות אותי".

הוא סבור שכמו שעיתון ישראל היום מחולק בחינם גם שאר העיתונים צריכים להיות חינמונים, " העיתונות הכתובה צריכה להיות בחינם, היא צריכה להתפרנס ממודעות, העיתונים היום מאחרים את זמנם. הכול כבר מופיע באינטרנט והרבה יותר מעודכן. העיתונות הכתובה צריכה לעסוק היום יותר בפרשנויות, תרבות וסיפורים ופחות בחדשות".