נפעל בתקיפות. נתניהו
נפעל בתקיפות. נתניהו
ראש הממשלה, בנימין נתניהו התייחס הבוקר (ראשון) לחיסול חוליית המחבלים בשכם שרצחו את הרב מאיר חי הי"ד.
 
בפתח ישיבת ההמשלה השבועית אמר נתניהו כי הוא "מבקש לברך את השב"כ ואת צה"ל על הפעולה המהירה נגד החוליה שביצעה את הפיגוע כלפי הרב מאיר חי ז"ל. המדיניות נגד הטרור ברורה. אנו נמשיך להגן בתקיפות ולהגיב על כל פגיעה באזרחי ישראל ועל כל ירי רקטות לעבר ישראל".
 
ראש הממשלה אמר כי ישראל תעמוד על כך שמחבלים לא יחזרו לפעילות בשטח במסגרת העסקה לשחרור גלעד שליט. "כרגע אין עסקה ולא ברור בכלל אם תהיה עסקה. ברור שאם נגיע להצעה מעשית, אביא זאת לממשלה, אבל אנחנו עדיין לא שם ואינני יודע אם נהיה שם".


נתניהו גם הודיע, כי ייפגש השבוע עם נשיא מצרים חוסני מובארק. לדבריו, "ביום שלישי אפגש עם נשיא מצרים לבקשתי. יש לנו עניין לקדם את תהליך השלום בכל מיני דרכים. היה כאן שר המודיעין המצרי עומאר סולימאן. אמשיך בדיאלוג החשוב הזה". נתניהו אמר כי הוא ביקש גם משר התמ"ת בנימין בן אליעזר להצטרף אליו לנסיעה.באשר להצעתו למפלגת קדימה להצטרף לממשלה, אמר נתניהו, כי "נפגשתי עם יו"ר האופוזיציה, ציפי לבני. אמרתי לה שאני נחוש להרחיב את הממשלה. אני מקווה שקדימה תיענה לקריאתי כמו שבגין נענה לצו השעה ב-67' והצטרף עם 26 חברי הכנסת לממשלה מכהנת. היום כמו אז המאחד יותר גדול מהמפריד".

יושבת ראש האופוזיציה לבני צפוייה להיפגש הערב עם ראש הממשלה כדי לדון עימו באפשרות צירופה של קדימה לממשלה. על פי הערכות לבני תסרב להצעתו של נתניהו. ראש הממשלה דורש מלבני למסור את תשובתה הסופית עד אמצע השבוע.