עמותת אלע"ד הגישה תלונה למשטרה על פריצה לאתר האינטרנט של העמותה. בימים האחרונים פורסמו כתבה על עמותת אלע"ד בה נטען כי העמותה מפעילת גן אירועים ללא רישיון.

באלע"ד מסבירים כי המקור לידיעה הוא "דף אינטרנט" שלכאורה נמצא ברשת באתר האינטרט של אלע"ד ומשווק פעילות זו.

מבירור שערכה העמותה עולה כי דף זה אינו נמצא באתר האינטרנט שלה, "אזרח תמים הגולש באינטרנט לא יצליח לאתרו", הדגישו והסבירו כי "מדובר בדף שאמנם נכתב ועוצב בעבר, אך לא הועלה מעולם לאוויר מסיבות שונות, המרכזית שבהן היא שכרגע אין רישוי עסקים להפעלת ארועים בתחומו של הגן הלאומי עיר דוד".

עוד נמסר מהעמותה כי בדיקה טכנית מעמיקה מול מתכנתי אתר האינטרנט מעלה חשד שבוצעה כאן פעילות פולשנית לחומרים של אלע"ד ואולי אף פריצה לממשק הניהול של האתר, מעשה שאם יתברר כנכון – הינו על גבול הפלילי. 

העמותה הגישה אתמול תלונה במשטרה, "בתקווה להפליל את היוזם של פעילות זו ובתקווה להשיב את המאבק סביב מעמדה של ירושלים הקדומה – למסגרת הלגיטמית והמותרת".לדברי העמותה, "מלחמתו הנמרצת של השמאל הקיצוני בפעילויות הנעשות לחיזוק מעמדה ואופייה היהודי של ירושלים – אינה דבר חדש.  משאבים רבים מושקעים במלחמה זו, באופן יום יומי וללא לאות. מאבק אנטי-ציוני זה הינו לגיטימי ומקובל כל עוד נשמרים כללי המשחק האתיים והחוקיים. לאחרונה בחרו תנועות אנטי- ציוניות לחצות את קו הפעילות החוקית והלגיטמית".

אלע"ד ('אל עיר דוד') היא עמותה שמטרתה המוצהרת היא לחזק את הקשר היהודי לירושלים ולחדש את היישוב היהודי בעיר דוד.