דיפלומט בכיר באיחוד האירופי אמר הערב כי מעורבותה של ישראל בחיסולו של בכיר חמאס מחמוד אל-מבחוח, יפגע ביחסיה של ישראל עם האיחוד. 

לדבריו, "השימוש בדרכונים האירופאיים יפגע באופן בו רואה האיחוד את ישראל". הבכיר שלא נחשף אמר את דברים יום לפני כינוס שרי החוץ של האיחוד בבריסל.

מפקד משטרת דובאי דאחי ח'לפאן אמר מוקדם יותר היום היום בראיון לעיתון "אל חליג" היוצא לאור באיחוד האמירויות כי איש חמאס מסר מידע על הגעתו של מחמוד אל-מבחוח של דובאי והוא זה שהביא לחיסולו. הוא ציין כי מדובר באדם המקורב לאל-מבחוח.

בראיון לעיתון "אל-ביאן" אמר כי ברשותם של חברי החולייה שחיסלה את אל-מבחוח היו דרכונים דיפלומטיים, איתם נכנסו לדובאי. לדבריו, חברי החולייה ביקרו בדובאי מספר פעמים לפני החיסול על מנת לתכנן את המבצע.

הסאנדיי טיימס הלונדוני דיווח כי ראש הממשלה נתניהו הוא שאישר באופן אישי את ביצוע המבצע לחיסולו של אל-מבחוח ואף נפגש עם חלק מהמחסלים ואיחל להם בהצלחה בפעולה. "עם ישראל סומך עליכם. בהצלחה", אמר ראש הממשלה לחברי החוליה, כך על פי הדיווח בלונדון.

כתב העיתון טוען שראש הממשלה עקב באופן אישי אחר כל שלב בהתקדמות ההכנות למבצע ועודכן בו לפרטיו.

נזכיר כי ממשלת דובאי החליטה להגדיר את ראש הממשלה נתניהו ואת איש המוסד מאיר דגן כמבוקשים במידה ויתברר שהם העומדים מאחורי החיסול והם שאישרו אותו.