בעקבות הקריאה של אמנים ויוצרים ישראלים אנשי שמאל להחרים את ההשתתפות בפסטיבל הסרטים הישראלי בפריז בשל מתן החסות של ממשלת ישראל לפסטיבל, אומר בראיון לערוץ 7 האמן ואיש התקשורת דודו אלהרר כי הגיע הזמן להגבלת חופש הביטוי של יוצרים המסיתים ביצירתם נגד מדינת ישראל, "אנחנו יכולים לבוא בטענות רק אל עצמנו, כיום חופש הביטוי מתיר השתלחות חסרת רסן, הסובלנות מתבררת כיום כטמטום מוחלט. מותר להסית כנגד המדינה ועכשיו זה עובר לפסים של הפגנות ולך תעצור את גל הצונאמי הזה".

הוא מציין כי דברי מוחמד בכרי להחרמת הפסטיבל -חמורים, "בכרי וחבריו מחו על ההשתתפות בפסטיבל. הרשע הזה שהוציא סרט על הטבח בג'נין, שחי אצלנו בביטחה יחד עם בני משפחתו שחלקם חשוד במעשי טרור, הוא חי בישראל והעולם האומנותי מחבק אותו, כמוהו גם אנשים כמו היוצרים של הסרט עג'מי, אנשים שמקבלים כספים מקרן הקולנוע ואומרים שהם לא מייצגים את מדינת ישראל. לדעתי בסופו של דבר לא תהיה ברירה ונצטרך להגביל את חופש הביטוי במדינת ישראל, כי אם לא נעשה את זה היום נצטרך לעשות את זה מחר, זה יתפוצץ לנו בפנים. אסור לתת לאנשים כמו מוחמד בכרי אדם ששונא אותנו חופש ביטוי".

אלהרר אומר כי החוק כיום מעורפל מדי, "כיום אם אין וודאות קרובה לפגיעה ממשית אז כל אחד יכול לומר את מה שהוא רוצה, אמנים ויוצרים פוגעים בתדמית של מדינת ישראל וכל זה קורה כשההסברה שלנו גם ככה מקרטעת, חייבים לשים לזה גבולות. איבדנו היום כל רסן, ישנם המון גופים שפוגעים בתדמית מדינת ישראל וזה כולל את התקשורת. ברגע שאנשים כותבים יצירה שמציירת אותנו בעולם כפושעים  ופראי אדם וטוענים שחיילנו טובחים בפלשתינים - צריך להגביל את חופש הביטוי שלהם. הממשלה חייבת להפסיק את זה כדי שאנשים כמו אחמד טיבי לא ימשיכו לצחוק עלינו בכנסת".