יהודה משי זהב
יהודה משי זהב פלאש 90

יו"ר זק"א, יהודה משי זהב, מזהיר מפני התפרצות גל של אנטישמיות אנטי חרדית ברחבי המדינה בעקבות הדברים הקשים שנאמרים בימים האחרונים נגד חרדים, "אין ספק שכשהאנטישמיות עולה יש התנכלות גדולה יותר כי כל מיני מטורפים מנסים לרכב על הגל הזה, היינו עדים  השבוע לביטויים שמזכירים תקופות אחרות, אנחנו אמנם לא יודעים מדוע הוצתו השבוע בתי הכנסת בירושלים, אבל עובדה שאומרים שזו יד מכוונת ואין ספק שצריך לעצור את הגל הזה".

לדבריו, אנשים שגינו את ההסתה קודם רצח רבין לא נמנעים מלהסית היום נגד הציבור החרדי, "אותם אנשים בתקופות של רצח רבין היו הראשונים נגד  אלימות מילולית ועכשיו הם עצמם מסיתים".

משי זהב קורא למנהיגי הציבור החרדי להפסיק להתנצל, "המנהיגות החרדית עושה טעות, שיפסיקו להגיד שיש אצלנו גם אנשים משכילים ורופאים גדולים, הם  צריכים ללכת ראש בראש עם חולדאי,  ולומר, שזאת התורה שלנו ואנחנו לא מתביישים שאנחנו לומדים אותה. היה לי וויכוח אחרי ל"ג בעומר עם מישהו מפורסם בעולם החילוני שלעג להילולה של רשב"י, שאלתי אותו מתי נפטר בן גוריון, הוא התחיל  לחשוב, שאלתי אותו  אתה זוכר כמה עולים לקברו, בקושי מנין, פה רשב"י בלי ועדת טקסים זוכה בכל שנה לחצי מיליון עולים - אז על מה יש לנו להתבייש".

משי זהב רוצה להזכיר לחולדאי כי זק"א היו הראשונים שמיהרו לשפץ את קבר אביו שחולל, "זה המקום להזכיר לרון חולדאי כי כשהיה הסיפור עם הפועל תל אביב כשעיריית תל אביב רצת להרוס את אצטדיון אוסישקין, ריססו את הקבר של אבא שלו ושלחתי מיוזמתי אנשים שיתקנו את הקבר"

משי זהב מברך על היוזמה של יו"ר קדימה, חיים רמון, לקדם שילוב של חרדים בעבודה גם אם הם לא שרתו בצבא, "אני חושב שחיים רמון צודק במאה אחוז. כולם משחקים בנדמה לי, עובדה שהיום בחור חרדי לא יכול להתגייס בגלל התנאים, ובמקום זה יש עשרות אלפים שצריכים כל הזמן לאלתר משחקים איך לעבוד על המערכת ולהתחמק כדי לעבוד, זאת לא הדרך, עובדה שגם חוק טל לא עזר, וגם לא הנח"ל החרדי. אם מבינים היום שיש חשיבות למדינה שכולם יעבדו ויכנסו למעגל העבודה, והחרדים מצליחים להוביל בתחומים רבים,  אז טוב שבא אחד כמו חיים רמון ושם את הדברים על השולחן".