מתארגנים ב'הדרים'
מתארגנים ב'הדרים' פלאש 90

בעוד שרי הממשלה צפויים להחליט היום (א') בסוגיית החמרת תנאי כליאתם של מחבלים, את המחבלים עצמם מטרידה, כך נראה, סוגיה אחרת – העלאת גובה המשכורת אותה הם מקבלים מממשלתו של סלאם פיאד.

בימים האחרונים שוגר מכתב מטעמם של המחבלים הכלואים והעצורים בכלא 'הדרים' לפיאד, ובו הם מבקשים להעלות את שכרם אותו מקבלות משפחותיהם באופן סדיר מהנהגת הרש"פ.

במכתבם הם דורשים להשוות בין התנאים הכלכליים של אסירים מכל ארגוני הטרור של הרש"פ אלה לאלה. הם מבקשים מפיאד לספק את צרכיהם ואת צרכי בני משפחותיהם המצויים במצוקה כלכלית בהעדר מפרנס.

במכתבם הם קובעים כי הסכום אותו מקבלות המשפחות אינו מספיק ואינו עונה על צרכים בסיסיים של משפחותיהם, ולטעמם ראוי לעשות צדק עם בני משפחותיהם המשלמים מחיר כבד על עמידתם והקרבתם במאבקם בשם הפלשתינים כולם. לדבריהם שיפור תנאיהם הכלכליים עבורם ועבור בני המשפחות הם עשיית צדק הכרחית ומתבקשת במיוחד לנוכח התנאים הכלכליים הקשים ביש"ע.

עוד הם מציינים כי בהחלטותיה האחרונות תיקנה ממשלת הרש"פ את תעריפי משכורות אנשיה והקבוצה היחידה שלא עודכן שכרה היא קבוצת האסירים.

"אנו אחיך", חותמים המחבלים הכלואים את מכתבם בתזכורת לפיאד ומוסיפים תעריף מומלץ לטעמם לשכר האסירים: עציר ואסיר משלושה חודשים עד שלוש שנים בכלא הישראלי – 1400 ₪, משלוש שנים ועד חמש שנים בכלא – אלפיים ₪, מחמש ועד עשר שנים – 4,000 ₪, מעשר ועד 15 שנות מאסר – 6,000 ₪, מ-15 ועד עשרים שנה – 7,000 ₪, מעשרים ועד 25 שנות מאסר – 8,000 ₪, מ-25 ועד שלושים שנה בכלא – 10,000 ₪ משלושים שנה ומעלה – 12,000 ₪.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו