"מזל טוב" לסגן קרוב גם מראש הממשלה

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, התקשר לסגן אהרון קרוב ואיחל לו אישית "מזל טוב" לרגל הולדת בתו הבכורה היום בצהריים.

אורנית עצר וחזקי ברוך , כ"ו בסיון תש"ע | עודכן: 22:45

אהרון קרוב
אהרון קרוב
פלאש 90

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, התקשר הערב (שלישי) לסגן אהרון קרוב שנפצע קשה במבצע "עופרת יצוקה", מיד לאחר חתונתו, ואיחל לו אישית "מזל טוב" לרגל הולדת בתו הבכורה היום בצהריים. 

במהלך השיחה המרגשת בין השניים סיפר קרוב על החלמתו וההתרגשות לרגל הולדת הבת. ראש הממשלה אמר לו "מזל טוב מעומק הלב. זה ניצחון החיים וניצחון עם ישראל . העובדה שנשארת בחיים זה נס וגם הולדת הבת זה נס. אני מאחל לך שתמשיך להרחיב את המשפחה ושתהיה לך נחת לאין קץ".

ראש הממשלה הוסיף ברכה גם לרעייתו וכאשר קרוב סיפר בהתרגשות כי הוא מחזיק את בתו הפעוטה בידיו הוסיף נתניהו ואמר "אז נשק אותה בשמי" וקרוב אכן נישק אותה לקול צהלת בני המשפחה. 

קרוב נכנס ללחימה בעזה עם חייליו כבר למחרת ליל כלולותיו. הוא שב לביתו ל'שבת שבע ברכות' אך מיד לאחר מכן חזר ללחימה, ובמהלכה נפצע. הוא פונה במצב אנוש לבית החולים בילינסון שם התאושש בצורה דרמטית.

הרופאים הגדירו כנס את התאוששתו המדהימה. הוא עזב את המחלקה לטיפול נמרץ ועבר למחלקת שיקום לאחר שהחל ללכת בכוחות עצמו. אביו הרב זאב קרוב סיפר אז לערוץ 7 על הרגע בו ביקש ממנו בנו להניח לבד את התפילין, "מדובר בניסים על ניסים שקורים כל הזמן".

לדבריו, הם מתחילים להבין כיום שיש להם ילד ובעל מיוחד במינו, "כשלקחו אותו במסוק אחרי הפציעה הרופא אמר שהוא פייטר אמיתי שאלתי אותו למה, אז הוא ענה לי, שיש פצועים קלים ממנו שצריך להנשים אותם כי אין להם כוח לנשום לבד, ואהרון נלחם כדי להמשיך לנשום באופן עצמאי".