הבטחות לחוד. ברקת במזרח העיר
הבטחות לחוד. ברקת במזרח העירפלאש 90

אריה קינג, ראש הלשכה לפניות הציבור במזרח י-ם, מאשים את ראש עיריית ירושלים בהפסקת הרס הבתים הלא חוקיים של ערבים במזרח ירושלים.

לדבריו, האמירות של היועץ המשפטי לממשלה, שקבע שניתן לדחות הריסות בתים מטעמים של אינטרסים ציבוריים, הם האבסורד בהתגלמותו, "מסתבר שזה אותו ביבי נתניהו הידוע לשימצה, מה שמצער זה שמדובר בחוות הדעת של היועץ המשפטי לממשלה שמישר קו עם מפקד מחוז ירושלים ועם ביבי נתניהו, זה אבסורד שהאינטרס הציבורי עובד רק בכיוון אחד כשמדובר בערבים, אבל כשמדובר בהריסת בתי יהודים אין שום אינטרס ציבורי, הם מחזקים את העבריינים".

קינג טוען, כי חשוב להציג את האמת על פעולותיו הכושלות של ראש העיר הנוכחי, " כשאולמרט היה ראש העיר היו 116 הריסות בתים בכל שנה אצל לופוליאנסקי 88 הריסות בתים, והנה בשנת אלפיים ותשע כשראש העיר ניר ברקת ירדנו לפחות משישים הריסות של בתים, במחצית שנת אלפיים ועשר לא נהרס ולו מטר רבוע אחד, מסתבר שראש עיריית ירושלים ניר ברקת הוא ראש העיר המסוכן ביותר לירושלים".

לטענתו, כל הדיבורים של ברקת על חיזוק העיר הם מהשפה ולחוץ ,"אני לא איש שמקשיב למה שאומרים אני מסתכל על מה שעושים אני מסתכל על מה שקורה במזרח ירושלים ברקת ביטל עשרת אלפי יחידות דיור שהיו אמורות לקום עבור הציבור היהודי במזרח ירושלים, הוא שינה יעוד של גן לאומי בהר הצופים והפך אותו ליחידות דיור של ערבים, הוא הצהיר על מקום שיהפוך למעונות סטודנטים וזה הפך למזבלה עירונית, הוא הצהיר שהוא ילבין 14 אלף יחידות דיור לערבים. אם אתם רוצים לדעת מה ניר ברקת לא רוצה לעשות תקשיבו למה שהוא מתכוון לעשות, את  בית יהונתן הוא לא הורס וזה עלה התאנה שהוא מנפנף בו בכל מקום ולכן אנשי שמאל תומכים בו, ההצהרות שלו  הן מהפה ולחוץ ושלא ינפנף בבנייה במלון שפרד, אלה תכניות לא מתקופתו".