קורין גלילי שאימה נרצחה לפני חמישה חודשים על ידי מסתנן סודני ושמשפטו מתנהל בימים אלה בבית המשפט בתל אביב חשה כי מערכת המשפט נוטה להקל ראש במקרה שלה, "אמי הלכה לפני חמישה חודשים למכולת השכונתית ושיכור סודני הכה אותה למוות ואף הטיח את ראשה כמה פעמים במדרכה. המקרה עבר לפרקליטות אבל התחושה שלי שהפרקליטות והסנגוריה סוגרים בינם לבין עצמם כל מיני דברים", אמרה לערוץ 7.

לדבריה אף אחד לא זימן אותה כדי לשמוע את גרסתה, "הם לא משתפים אותי, אני לא צד בעניין והם סוגרים ביניהם כל מיני דברים. אני מגיעה לדיונים אבל לא דיברנו מעולם".

היא חוששת שהמדינה לא מתייחסת ברצינות למקרי רצח שמבוצעים באזור דרום תל אביב על ידי מסתננים, "אני עדיין מחכה לראות את הכרעת הדין של אותו פושע, לטעמי יש זלזול במקרה שנובע מכך שמדובר באשה זקנה שנפגעה באזור של התחנה המרכזית, כאילו שמתייחסים אליה שהיא לא שווה שהיא סוג ב', אותו סודאני אנחנו לא יודעים עליו כלום, אף אחד לא יודע כמה פשעים הוא עשה לפני שבא לארץ".

קורין קוראת לראש הממשלה לטפל בבעיית המסתננים בדרום תל אביב לפני שיהיה מאוחר מדיי, כלשונה, "אני לא מסתובבת פה הרבה ברחובות, אני מפחדת להסתובב פה, בגלל הפשיעה, אני מבקשת מבנימין נתניהו, ראש הממשלה, שייקח את המצב הזה ברצינות ושישימו סוף להפקרות הזאת, לא ייתכן שיכניסו לכאן פושעים ועוד יגידו שצריך לרחם עליהם וכל זה על חשבון האזרחים".