ניצחון לחברי קבוצת 'ישראל שלי'

חברת התיווך רימקס שהציגה באתרה מפת א"י ללא רמת הגולן וללא יו"ש הסירה את המפה לאחר מאות טלפונים שהתקבלו בהנהלתה.

תגיות: ישראל שלי
אליה שילה , ח' בתשרי תשע"א

ניצחון לחברי קבוצת 'ישראל שלי'-ערוץ 7
המפה שהוסרה
אתר רימקס

בתחילת השבוע זיהה אחד מחברי קבוצת "ישראל שלי" בפייסבוק, כי חברת התיווך והנדל"ן רימקס מציגה בדף הבית של אתר האינטרנט  שלה מפת ארץ ישראל אינטראקטיבית שעליה ממוקמים היישובים בהם יש לחברה סוכנים, אך במפה דאגו לחתוך את רמת הגולן, וכן לקבוע את הגבול ללא יהודה ושומרון.

המידע יחד עם הקישור למפה ותמונתה הועלה לפייסבוק של 'ישראל שלי' ולאתר האינטרנט שלה תחת הכיתוב: חברי ישראל שלי, לפעולה מיידית: שימו לב למפת ישראל של חברת רימקס. יהודה, שומרון ורמת הגולן אינן כלולות. צרו קשר עכשיו עם רימקס ואמרו להם להחזיר את יהודה ושומרון למפת ישראל אחרת לא תעזרו בשירותיהם – בצירוף מספר הטלפון הראשי של החברה.

המידע הופץ לכל חברי התנועה שהרימו טלפונים ודרשו הסברים. בחברת רימקס החלו לקבל מבול של טלפונים מאזרחים המבקשים לדעת מדוע חבלי ארץ הוסרו ממפת מדינת ישראל – כולל מאזרחים ישראלים המתגוררים בחו"ל שנחשפו למידע באמצעות האינטרנט.

ברימקס ענו למתקשרים ש"הנושא בטיפול", ולאחר כיממה הוסרה מפת ישראל המעוותת מהאתר.

איילת שקד, מראשי 'ישראל שלי' אמרה בתגובה: "הפעולה המהירה והמוצלחת מוכיחה שהסיסמה שמובילה אותנו: "עושים ציונות"– כלומר עשייה ולא רק דיבורים, אכן מביאה תוצאות. הוכחנו שכשכולנו יחד פועלים בנחישות ובמהירות, אפשר להביא תוצאות. אמנם דבר קטן, אך כל טיפה קובעת! כל הכבוד לכולנו כאשר כולנו יחד פועלים בנחישות ובמהירות ניתן להביא לשינוי. אמנם מדובר בניצחון קטן ונקודתי, אבל טיפה ועוד טיפה הופכות לים, וכך גם ניצחון קטן ועוד ניצחון קטן יובילו למהפכה גדולה. גם בישראל שלי - אנחנו לא מפחדים מדרך ארוכה וזוכים לראות תוצאות הוכחנו שכשכולנו יחד פועלים בנחישות ובמהירות, אפשר להביא תוצאות. אמנם דבר קטן, אך כל טיפה קובעת! כל הכבוד לכולנו - עשייה שנותנת פירות".