מחאה ישראלית לממשלת הולנד

ישראל שלי בפנייה לחברי הפרלמנט בהולנד בעקבות ביטול סיור ראשי הרשויות: "חברים לא מחרימים חברים". שיחה עם שליח בני עקיבא בהולנד.

עוזי ברוך - ערוץ 7 , י"א בתשרי תשע"א

המענה: עלייה. הולנד
המענה: עלייה. הולנד
פלאש 90

מאות מחברי "ישראל שלי" באתר ובפייסבוק שלחו במהלך הבוקר פניות לחברי פרלמנט בהולנד בעקבות הדיווח על ביטול סיור מקצועי של ראשי רשויות בשל השתתפותם של ראשי רשויות מיהודה ושומרון במשלחת.
 
בקבוצת ישראל שלי ובקבוצה המקבילה באנגלית Israel Online Ambassadors  החליטו שלא להישאר אדישים. בפוסט מיוחד הם פירסמו את רשימת המיילים של חברי הפרלמנט בהולנד ופנו אל אלפי חברי הקבוצה לכתוב מייל להולנדים בבקשה לבטל את החרם על סיור ראשי הרשויות תחת הכותרת: "חברים לא מחרימים חברים". 
 
במקביל ישראל שלי יצרה קשר עם נציג בני עקיבא בהולנד, דוד ליקסנברג, וסיכמה על פעילות משותפת יחד עם בנ"ע והקהילה היהודית באמסטרדם למשלוח מכתבים, מיילים ופניות לחברי הפרלמנט ההולנדי.
 
במקביל מגבשים שם מכתב רשמי מטעם נציגות בני-עקיבא והקהילה היהודית לממשלת הולנד במחאה על הפרשה.
 
איילת שקד מראשי 'ישראל שלי' אמרה היום, "ביקשנו מחברי הקבוצה לפנות לחברי הפרלמנט בהולנד כחברים. ישראל רואה בהולנד בת ברית, ידידה, וחברה אשר לוחמת כתף אל כתף למול האיסאלם הקיצוני אשר מאיים לפגוע גם בה. אם ישראל היא החזית וקו המגן נגד הטרור האיסלאמי, אזי יהודה ושומרון היא החזית וקו המגן של מדינת ישראל מול מדינת חמאס בעזה ומול הטרור האיסלאמי הרדיקאלי. אנו מצפים מההולנדים לחזק אותנו ולתת לנו גב ובטח שלא להעניק רוח גבית לאוייביה המשותפים של ישראל והולנד בהחרמת ביקור ראשי רשויות המתגוררים ביהודה ושומרון".
 
קבוצת ישראל שלי מונה כיום קרוב ל 8000 חברים. המקבילה של ישראל שלי באנגלית - קבוצת Israel Online Ambassadors - נציגי ישראל ברשת מונה קרוב ל 16,500 חברים.