שפטל
שפטל פלאש 90

עו"ד יורם שפטל אומר לערוץ 7, כי המאבק על התיקון לחוק האזרחות, חושף את פרצופו האמיתי של השמאל הישראלי, כלשונו.

"זה חושף לעיני כל, את הצביעות והשקר של השמאל כולו, ואני מתכוון, לא רק לאנטישמים ממרץ שקוראים בכל העולם להחרמתנו, ושמצביעים בכנסת תמיד ביחד עם הערבים, אלא אני מדבר על אנשי מפלגת העבודה וקדימה שגם הם מתנגדים לחוק הזה. מצד אחד הם אומרים, בואו ונמסור את כמעט כל יהודה ושומרון לאויב הערבי, כדי לשמור על הצביון היהודי של ארץ ישראל, אבל עכשיו הם חושפים את פרצופם האמיתי, שבעצם הם לא רוצים צביון יהודי במדינה".

לדבריו, מפלגת העבודה רימתה את העם במשך שנים. "הם רימו אותנו כשבמשך שנים דיברו על שלמות ירושלים, עד שבקמפ דיויד בשנת אלפיים הם רצו לתת את הכול. אלא שערפאת הפיל את ההצעה של ברק. גם בסוגיית היהדות של המדינה, השמאל באמת לא רוצה צביון יהודי במדינה ואם במשא ומתן עם הפלשתינים. אנחנו נעמוד על הסוגיה הזאת, הם יאשימו אותנו שאנחנו רוצים למנוע את השלום, מבחינתם מי שמבקש להכיר במדינת ישראל כמדינה יהודית, מחבל בסיכויי השלום".

עו"ד שפטל מקווה כי על אפם וחמתם של אנשי העבודה, המדינה תמשיך להיות מדינה יהודית. "הם לא רוצים שום תוכן ממלכתי יהודי רשמי, כי הם לא רוצים להרגיז חלילה את הציבור הערבי, אבל אני מקווה שאחרי שהתיקון לחוק האזרחות ייושם, יגיע השלב הבא של החוק, שיקבע שכל מי שרוצה לקבל תשלום כלשהוא ממדינת ישראל ולא שרת בצבא,  לרבות אזרחים בפועל, יצטרך להצהיר נאמנות למדינת ישראל כמדינה יהודית. ולא, הוא לא יקבל שום תשלום מהביטוח הלאומי".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו