חברי הכנופייה שדדו את רכבי המשטרה

היחידה המרכזית של מרחב לכיש תפסה לפנות בוקר (חמישי) כנופיית פורצים ששברה לטענת המשטרה שיא של כל הזמנים בהתפרצויות.

, י"ג בחשון תשע"א

חברי הכנופייה שדדו את רכבי המשטרה-ערוץ 7
מבצע אכיפה ארצי

היחידה המרכזית של מרחב לכיש תפסה לפנות בוקר (חמישי) כנופיית פורצים ששברה לטענת המשטרה שיא של כל הזמנים בהתפרצויות ועבירות רכוש.

לפני כשבוע לאחר אירוע התפרצות וגנבה בהיקף גדול מאחר מבתי העסק המוכרים בדרום ולאחר שעלה חשד ממשי  שמדובר בכנופיה הפועלת בכל רחבי הארץ , החליט מפקד מחוז דרום, ניצב יוחנן דנינו, על הקמת צוות חקירה מיוחד בימ"ר לכיש שיפעל בשיתוף יח' מודיעין והחקירות של המחוז הדרומי ויביא למעצרם של הפורצים.

לאחר פעילות רחבת היקף נעצרו לפנות בוקר 7 מחברי הכנופיה, תושבי דרום הארץ ומרכזה, שעל פי החשד נהגו לפרוץ מידי יום לעשרות בתי עסק, בתי מגורים, וכלי רכב בכל חלקי הארץ. חברי הכנופיה לא בחלו בשום אמצעים לביצוע עבירות ובין היתר פרצו לבתים בעוד יושבי הבית ערים.

אתמול בשעות הצהריים נתקלה כנופיית הפורצים במחסום משטרתי של שוטרי מחוז דרום, חברי הכנופיה לקחו את רכבי המשטרה, ניסו לדרוס שוטר והחלו במנוסה צפונה. אחד השוטרים ירה לכיוון הרכב והחל במרדף אחר חברי הכנופיה.

בשעה זו נחקרים ביחידה המרכזית במרחב לכיש 7 החשודים, כמו כן נתפס רכבם ובתוכו רכוש רב אשר ע"פ החשד נגנב אתמול מכמה בתי מגורים בארץ.

מפקד מחוז דרום שישבח את שוטרי מרחב לכיש בפיקודו של נצ"מ אלון לבבי ויחידות המחוז ופעילותם במשך ימים כלילות ואף מעבר לגבולות המחוז, תוך נחישות ומוטיבציה גבוהה הובילה לתפיסתם של חברי הכנופיה ובכך להחזיר את תחושת ביטחונם של תושבי הארץ מהצפון ועד לדרום.