עם תום העצרות והכנסים לזכרו של יצחק רבין, אומר לערוץ 7, האמן ואיש התקשורת דודו אלהרר, כי אין עד נאמן יותר ממנו, כדי לקבוע היום בצורה חד משמעית, שהשמאלנים הם המסיתים הגדולים ביותר, כלשונו.האשמה כולה היא על היחידה לאבטחת אישים, וכל הקמפיין של השמאל על ההסתה שקדמה לרצח היא שקר, היא לא גרמה לרצח כי לא הייתה הסתה

 "עד שנת תשעים ושתיים הצבעתי למרץ, בשנת תשעים ושש הצבעתי למפלגת העבודה לכן אין עד יותר נאמן ממני, , אני זה שהייתי במחנה השלום, הייתי שמאלני גאה, וראיתי את הפגנות הימין בעיניים של שמאלן, ואני קובע היום שלא הייתה מצד הימין שום הסתה ולא זכר להסתה, לא בדל ולא קורטוב, והשימוש הזה במינוח הסתה הוא עלילה והסתה פראית של השמאל, בהפגנות הימין לא נופצו חלונות ראווה, לא נזרקו רימונים. תראה איך הצרפתים מפגינים עכשיו ברחובות נגד העלאת גיל הפנסיה, מיליונים יוצאים לרחובות, ופה אנשים הפגינו הפגנות סוערות בגלל הסכם שמכר את המדינה תמורת מיצובישי, והם מעיזים לקרוא לנו מסיתים ואנחנו מגמגמים".

לדבריו כל שנה השמאל חוגג מחדש את ההסתה הזאת ויצחק רבין מתהפך בקברו, "הגיע הזמן לצרוח להם באוזניים, מה שאתם עושים זו ההסתה, אתם זורעים שנאה. רבין נרצח לא בגלל הסתה, כי לא הייתה שום הסתה, רבין נרצח בגלל אבטחה לקויה, כל ראש ממשלה בעולם היה נרצח בתוך שעות עם אבטחה לקויה כזאת, יגאל עמיר רצה לרצוח והצליח, אבל האשמה כולה היא על היחידה לאבטחת אישים, וכל הקמפיין של השמאל על ההסתה שקדמה לרצח היא שקר, היא לא גרמה לרצח כי לא הייתה הסתה. הכרזות של רבין במדי אס אס, היו מטעמו של אבישי רביב, שמפניה. כל אלה שממשיכים היום להסית נגד הימין רוצים להגן על מקומות העבודה שלהם במרכז פרס לשלום, בקרן החדשה לישראל ובארגון עדאללה".

אלהרר קורא לימין שלא להמשיך ולשתוק, "יש לנו גרון ואנחנו גם יכולים לצעוק, אמנם אין לנו את כלי התקשורת הממלכתיים, אבל זו לא סיבה לשתוק".