פרס כספי למאתר האתר שפרסם פרטי חיילים

תנועת "ישראל שלי" מציעה פרס של עשרת אלפים ש"ח למי שיביא לאיתור מפעילי האתר שהעלה את שמות הקצינים והחיילים שלחמו ב"עופרת יצוקה".

שלמה פיוטרקובסקי - ערוץ 7 , י"א בכסלו תשע"א

חיילים
חיילים

בעקבות הפעלת האתר שהעלה את שמות הקצינים והחיילים שלחמו במבצע "עופרת יצוקה" עם פרטיהם האישיים, יצאה תנועת "ישראל שלי", תנועה לאומית פטריוטית, בפעולת תגובה משלה.

התנועה מציעה פרס של 10,000 ₪, למי שימסור מידע שיביא לתפיסת האחראים לאתר שקורא לחיילי צה"ל פושעי מלחמה ומפרסם את פרטיהם. הפרס ימומן ע"י 11,400 חברי תנועת "ישראל שלי".

את הפרטים על מפעילי האתר יש לשלוח לכתובת המייל love.idf@gmail.com
 
בנוסף, יצאה "ישראל שלי" במיזם תגובה נוסף: "תתבעו גם אותי". בעמוד הפייסוק של התנועה הועלתה עצומה לחתימה, בה מאשרים החותמים על העצומה כי הם  מאשרים לתבוע גם אותם על פשעי מלחמה.

נוסח העצומה הוא, "כולנו לוחמי עופרת יצוקה. הלוחמים מגנים עלינו, תורנו להגן על הלוחמים. אני מצהיר שאם תובעים את חיילי צה"ל שיצרפו גם אותי לכתב התביעה, כי הם נלחמו להגן על חיי".

איילת שקד, יו"ר "ישראל שלי", אומרת כי "לצערנו, השמאל הקיצוני הופך עצמו אט אט לבלתי לגיטימי. קו אחיד מחבר בין הקיצונים שמחרימים יהודים לבין אלה שמפרסמים את פרטי חיילים המגינים גם עליהם. אנו מקווים כי רשויות החוק יקחו את המצב לשליטתם, ועד אז אנו מאשרים לכל מי שתובעים את חיילי צה"ל לצרף אותנו לעתירה בגאווה גדולה".