כמה ערבים חברים בקיבוצי השומר הצעיר?

ח"כ אריה אלדד לא מופתע מההתנפלות על הרבנים שקראו לא להשכיר דירות לערבים ומציע לבדוק כמה ערבים חברים בקיבוצי השומר הצעיר.

עוזי ברוך - ערוץ 7 , ל' בכסלו תשע"א

כמה ערבים חברים בקיבוצי השומר הצעיר?-ערוץ 7
ח"כ אלדד
פלאש 90

ח"כ פרופ' אריה אלדד הגיב להתקפות מצד השמאל על קבוצת הרבנים שקראה לא להשכיר או למכור דירות לערבים, "אינני מבין את ההתנפלות על הרבנים הקוראים שלא להשכיר בתים לערבים. לפני שקופצים על הרבנים כדאי לבדוק כמה ערבים חברים בקיבוצי השומר הצעיר ולהגיע למסקנה שהשמאל הישראלי נוקט בדיוק באותה מדיניות אבל בצביעותו אינו מצהיר עליה".

הבוקר דווח לראשונה בערוץ 7 "גילוי דעת" של כ-חמישים רבני ערים שהצטרפו לאחרונה לרבה של צפת הרב שמואל אליהו וחתמו על מכתב שקורא לא להשכיר דירות ולא למכור דירות לערבים. בין החותמים גם גדולי הרבנים החרדים שקוראים לא למכור ולא להשכיר דירות לנכרים.

בין החותמים: הרב מרגלית מכרמיאל, הרב שיינין מאשדוד, הרב יעקב אדלשטיין מרמת השרון, הרב מרדכי נגארי ממעלה אדומים, הרב בסיס עזריה מראש העין, הרב שמואל דוד מעפולה, הרב משה ביגל ממיתר, הרב צוברי מגדרה, רב העיר נהריה הרב מייטליס, רב העיר קרית ים, הרב אברקי, הרב שלום צדוק רב העיר הרצליה, הרב הרצל מנצרת עילית, הרב זינגר מגבעת שמואל ועוד.